Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.12.2008, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem

evet arkadaşlar herkes bedava sitemle nasıl tanıştığını yazsın!
biz arkadaşımızın tavsiyesi ile tanıştık Very Happy
Mesaj20.12.2008, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodmarketi yazmış:
BOŞ BOŞ KONU AÇMA

Lütfen Aynı Şeyi Tekrar Göndermeyiniz...
Mesaj20.12.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gel Gelelim Bedava Sitemi Tanımaya

İlk Ben Bi Forum Sitesi Açmıştım...

Kodlar Arıyodum

Birde Ne Görüyüm Heryerde Sitelerin Sonu tr.gg

Merak Ettim Bende googleye tr.gg yazdım

Sonra Bedava-sitem karşıma çıktı

Kayıt Oldum Sonra Böyle Oldum... Mr. Green
Mesaj20.12.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bedava-Sitemle Tanışalı 2 Sene Oldu.Arkadaş Aracılığıyla Tanıştım.Ve de Çok Memnunum.
Mesaj20.12.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni Google amca İzdivaç programının altındaki reklamda tanıştırdı Razz

Garip bir tanımlama olmuş olabilir Very Happy
Mesaj20.12.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok garip Very Happy
Mesaj21.12.2008, 06:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim bedava-sitem ile tanismam bir seneyi gecti

ben asiri fanatik oldugum icin ve galatasarayi cok sevdiyim icin iki kardesimi ve yigenimi galatasaryli yapabilmek icin cok ugrasirdim ve sonunda tabiki basardim Wink
hic bir galatasaray macini kacirmazdim galatasaray söz konusuyken ben elimde ne is güc varsa birakirdim neyse konuya geliyim Wink

aslinda benim webmaster´lia merak sarmamin nedeni abimdi birgun otururken galatasaray galatasaray diyorsun ama hic bir faydan yok galatasaraya insan bir site acar bir ultrAslana üye olur gibi konusmalar yapti bunlar beni cok etkilemisdi bende o na inat galatasaray sitesi acmak istedim dreamware i biliyordum ama fazla aram yoktu google de kendi siteni kur diye aratim karsima bedava-sitem cikti ilk olarak ua-galatasaray-muhabir ile bedava-siteme katildim baktim herkes css diyor dedim onur sen galatasaray icin bu css tasarimini ögreneceksin o gün bügündür css tasarimi ögrendim webmaster olma yolunda bir kac adim atabildim

bedava-sitem.com a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum sonucta tasarimciliga bedava-sitemden basladim ve burda cok iyi arkadasliklar kurdum bu kardeslerim sayesinde tasarim hakinda ve webmasterlik konusunda bir yukari bir asagiya kendimi bilgilendirdim Wink

paylasim cok güzel tesekkurler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj21.12.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bir Hatırlayabılsem=)
Mesaj21.12.2008, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google de karşıma çıktı ve 1 seneden fazla oldu şuan çok memnunum Bedava Sitemden Smile
Mesaj23.12.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

TR.GG uzantılı bir web sitesine girdim(adını yazmadım reklam olmasın)bu siteden niye benimde olmasın dedim ve GOOGLE'YE TR.GG yazdım ilk gelern sonuca tıkladım ve başlıkta bedava-sitem.com yazıyordu zaten ilk görüşte tanıdım burası TR.GG ve siteni yarata tıkladım ve yeni bir tane web sitesi açtım.BEDAVA-SİTEM.COM ÇOK TEŞEKKÜRLER.
Mesaj23.12.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Googleye tam kral oyun yazacaktım internet cafede bir baktım orada bedava-sitem yazıyor bir tıkladım bayıldım

Tanışalı 1 yıl önce eski tasarımıyla kurmuştum ama bu site ile değil

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj23.12.2008, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi ara arkadaşlar site felan açıyodu bende öğrenmek istedim birinden myneti söyledi bu deil ki felan dedim diğer arkadaşıma sordum oda burayı söyledi öle öle işte gitti Very Happy....