Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.12.2008, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Server hatasini bahane olarak kullanan kisilere dikat.!!

degerli üyelerimiz sizinle bir sey paylasmak istiyorum son 3 gündür data serverler de sorun nedeniyle sitelerimizde bazilari guncelestirme yapamiyoruz ve forumu kullanamiyoruz

bunu firsat bilen sahtehackerler veya kendini hacker sanan ve hackerligin h sini bilmiyen sahislar üyelere söyle bir mesaj iletmektedir öm´lerden

Bedava Sitem Güncelleştirme Mesajı Gönder Sitenin Ftp Bilgileri Dahil Senin Elinde Olsun Ayrıca Sitedeki Tüm Virüs vs. Varsa Silincektir...!
Lütfen Aşşagıdaki Linke Tıklayıp Aşşagıdaki Gibi Bilgilerinizi Giriniz...
http://www.bedava-sitem.com/profile.php?of=bedava-sitem-guncelleme
Gönderiliş Şekli ;
K.adı ( site adı ):
Şifre :
Mail Adresin :
Yaşın :
Ülken :
Üzgünüz , Veritabanında Oluşan Bir Hata Yüzünden Kısa Süreligine Veritabanına Giremedigimiz İçin Bu Bilgileri Sizden İstiyoruz...

Ayrıntılı Bilgi : http://bedava-sitem-guncelleme.tr.gg/

bu mesaj ile ömde karsilasirsaniz veya buna benzer mesajlar ile karsilasirsaniz kesinlikle ve kesinlikle sitelerinizin sifrelerini vermeyiniz bu kendilerini kurnaz sanan ama bir damla akilari olmiyan hayalini etikleri hackerliye hevez veren kisilere papuc birakmayin (kanmayin-inanmayin )

ve birseyi de unutmayinki her ne olursa olsun bedava-sitem yöneticileri veya moderatörleri hic bir üyenin sifresini kesinlikle istemez siz vermek isteseniz bile yönetici veya moderatörlerimiz sifrenizi almak istemez

bunlari bilmenizi istedim ve göz önünde bulundurmanizi tavsiye ediyorum

ve burdan bu sahislara seslenmek istiyorum hackerlik bu degildir kendinizi bosuna kandirmayin Wink

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj21.12.2008, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayin sonsahne nin acmis oldugu basligi gözden kacirmisim bu nedenle ayni basligi bilmiyerek acmisim bu nedenle özür diliyorum
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj21.12.2008, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
sayin sonsahne nin acmis oldugu basligi gözden kacirmisim bu nedenle ayni basligi bilmiyerek acmisim bu nedenle özür diliyorum

baslik ayni degil demin inceledim bu sorun server hatasini firsat gören kisiler hakinda

ömden bugunlerde gelen su mesaja dikatt

Bedava Sitem Güncelleştirme Mesajı Gönder Sitenin Ftp Bilgileri Dahil Senin Elinde Olsun Ayrıca Sitedeki Tüm Virüs vs. Varsa Silincektir...!
Gönderiliş Şekli ;
K.adı ( site adı ):
Şifre :
Mail Adresin :
Yaşın :
Ülken :
Üzgünüz , Veritabanında Oluşan Bir Hata Yüzünden Kısa Süreligine Veritabanına Giremedigimiz İçin Bu Bilgileri Sizden İstiyoruz...

kesinlikle inanmayin bedava-sitem yoneticileri veya moderatorleriyle hic yakindan uzaktan alakasi yoktur
Mesaj21.12.2008, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

iste arkadaslar hack kavramini anlamiyan kisilerden biri si daha bu arkadas bu yöntemle kendini hacker saniyor bununla olsan olsan catma yani sahtehacker olursun Wink
Mesaj21.12.2008, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood yapmayınız.. Wink
Mesaj21.12.2008, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
Flood yapmayınız.. Wink

amacim flood degil bilgilendirmek Wink
Mesaj21.12.2008, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bilgi-cehennemi yazmış:
Flood yapmayınız.. Wink

Insan Ister istemez flood sanıyor..İyi eglenceler.. Wink
Mesaj21.12.2008, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu: İnanan varmdır.

Acaba bu oyuna inanan varmıdır ??
Mesaj21.12.2008, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
ua1905ua yazmış:
bilgi-cehennemi yazmış:
Flood yapmayınız.. Wink

Insan Ister istemez flood sanıyor..İyi eglenceler.. Wink

sana da iyi eglenceler Arrow
Mesaj21.12.2008, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İnanan varmdır.

garom yazmış:
Acaba bu oyuna inanan varmıdır ??

daha yeni bedava-siteme katilan bir kisi inanabilir bilemiyorum aslinda pek mantikli birsey degilcunki hic bir server sahipi veya yönetici bir uyenin sifresini istemez cünki zaten butun bilgileri onda mevcütdür Wink
Mesaj21.12.2008, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kım Inanır Yhaa Wink
Mesaj21.12.2008, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Orjinal Olarak Flood Görünüyo Ondan Arkadaş Onu Anlatmak İstiyor Wink
Mesaj21.12.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Server hatasini bahane olarak kullanan kisilere dikat.!!

ua1905ua yazmış:
degerli üyelerimiz sizinle bir sey paylasmak istiyorum son 3 gündür data serverler de sorun nedeniyle sitelerimizde bazilari guncelestirme yapamiyoruz ve forumu kullanamiyoruz

bunu firsat bilen sahtehackerler veya kendini hacker sanan ve hackerligin h sini bilmiyen sahislar üyelere söyle bir mesaj iletmektedir öm´lerden

Gönderiliş Şekli ;
K.adı ( site adı ):
Şifre :
Mail Adresin :
Yaşın :
Ülken :

bu mesaj ile ömde karsilasirsaniz veya buna benzer mesajlar ile karsilasirsaniz kesinlikle ve kesinlikle sitelerinizin sifrelerini vermeyiniz bu kendilerini kurnaz sanan ama bir damla akilari olmiyan hayalini etikleri hackerliye hevez veren kisilere papuc birakmayin (kanmayin-inanmayin )

ve birseyi de unutmayinki her ne olursa olsun bedava-sitem yöneticileri veya moderatörleri hic bir üyenin sifresini kesinlikle istemez siz vermek isteseniz bile yönetici veya moderatörlerimiz sifrenizi almak istemez

bunlari bilmenizi istedim ve göz önünde bulundurmanizi tavsiye ediyorum

ve burdan bu sahislara seslenmek istiyorum hackerlik bu degildir kendinizi bosuna kandirmayin Wink

iyi eglenceler

BENİM EN MERAK ETTİĞİMDE BU SAHTEKARLIK YAPANLARIN SİTELERİNİN HALA SİLİNMEMİŞ OLMASI Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj21.12.2008, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Kım Inanır Yhaa Wink

inananlar cikabilir yeni bir bs kullanicisi buna inana bilme ihtimali herzaman vardir Wink
Mesaj21.12.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Orjinal Olarak Flood Görünüyo Ondan Arkadaş Onu Anlatmak İstiyor Wink

arkadasi anladim ben Wink

ama flood degil bilgilendirmek dir benim amacim sonra siteler hack görüntüsü almasin diye Wink
Önceki mesajları göster: