Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.12.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Acun'un reyting hamlesi!

Ünlü Amerikalı pop şarkıcısı Christina Aguilera'dan sonra ünlü rapçi '50 Cent'i de programında ağırlayarak önemli bir çıkış yapan Acun Ilıcalı, diğer programlarından farklı olarak bu sefer sahne ortasındaki boşluklara da grubun hayranlarını oturttu.

Stüdyoda neredeyse boş yer kalmazken 50 Cent'in bir çok hayranı da stüdyonun dışında kaldı. Ünlü rapçi 50 Cent ve grubu ‘G Unit’ stüdyodaki hayranları ile birlikte ünlü şarkılarını seslendirdi.

Yarışma sırasında cool bir tavır sergileyen ve övgü ifadelerine gülümseyerek tepki veren 50 Cent, gördüğü ilgiden bir hayli memnundu.

Yarışmaya kötü bir başlangıç yapan Curtis Jackson III, Hamdi Bey'den ilk teklif olarak da 8 bin YTL alabildi. Albüm çıkartmaya çalışan genç Ramiz için yarışan Curtis, şanslı bir adam olduğunu ve şansının döneceğini ifade etti ve dediği gibi de oldu. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde daha iyi performans sergileyen Curtis, Hamdi Bey'den de daha iyi teklifler aldı ve Türkçe olarak 'yokum' diyerek şansını denedi. Ancak, yarışmasının sonucu ekrana gelmedi.

ACUN, REYTİNG İÇİN PROGRAMI BÖLDÜ

Acun Ilıcalı, 50 Cent ile elde edeceği reytingi iki güne yaymak adına programın sadece yarısını ekrana getirdi. Var Mısın Yok Musun'da '50 Cent'in ne kadar ödül kazandığı Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümde belli olacak.

16 BİN KİŞİ BAŞVURDU

Acun Ilıcalı, 50 Cent'i stüdyodan izlemek için internet üzerinden toplam 16 bin kişinin başvuruda bulunduğunu açıkladı.

HEDİYE ÜZERİNE HEDİYE

Yarışmacıların 50 Cent'e forma, atkı, nazar boncuğu gibi çeşitli hediyeler vermesi dikkatleri çekti.

(Televizyongazetesi

Arrow bende başvurdum ama kabul edilmedim Crying or Very sad
Mesaj21.12.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Uzulme Boswer Zaten hepımız Gorduk Onu Daha Ne
Hem bırcok Kısı Dısarıda Kalmıs..

Mesaj21.12.2008, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam işi biliyor... Mr. Green

Seni kabul etmemelerinede üzüldüm. Crying or Very sad

Mesaj22.12.2008, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim üzüldüğüm bir nokta var şimdi bu yabancı adama o kadar kişi hayran diyelim bir Mehter Takımı çıksa ve işin ustası olan bir mehter takımı kesinlikle bu kadar kişi orda izlemek için başvuru yapmaz yarısı bile olmaz ben buna üzülüyorum...
Mesaj22.12.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:

Very Happy nabak artık Razz adamlar ingilizce istiyor diyim sana ayrıca şarkılarını iyi bilmen lazım adamın ama bilmiyom Razz
Mesaj22.12.2008, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Very Happy nabak artık Razz adamlar ingilizce istiyor diyim sana ayrıca şarkılarını iyi bilmen lazım adamın ama bilmiyom Razz

50 Cent beni ilgilendirmiyor aslında.Bana bir yararı var mı,yok!Bu yüzden ha görmüşüm ha görmemişim.Sende kafana takma... Mr. Green
Mesaj22.12.2008, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

dbilgi yazmış:
Benim üzüldüğüm bir nokta var şimdi bu yabancı adama o kadar kişi hayran diyelim bir Mehter Takımı çıksa ve işin ustası olan bir mehter takımı kesinlikle bu kadar kişi orda izlemek için başvuru yapmaz yarısı bile olmaz ben buna üzülüyorum...

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj22.12.2008, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok yapmacıklar...
Önceki mesajları göster: