Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.12.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner Yapılır...

Banner Yapmakda Zorlanan Arkadaşlarımıza banner yapabilirim... Tabi Bunu Siteleride var Ama farklı Birşey olsun isteyenler bu başlıkdan yazın yardımcı olmaya çalışayım..

2 Tane Örnek

Arrow Siteni Topliste Ekle Arrow Full CSS Yapımı Arrow Siteni Google'a Ekle Arrow Site Haritası Yap Arrow Oyun Oyna Arrow Video İzle/Yolla Arrow Güncel Yazılar. Arrow Yeni B-S Forumu Arrow Aşk Şiirleri Arrow Müzik Dinle Arrow MSN Bölümü Arrow Dost Sitemiz Ol

Tr.gg dışı reklam yasaktır..(Gokseen)
Mesaj27.12.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.12.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaptığınız çalışmaları ysnsen e göstererek bu başlıktaki isteklere cevap verebilirsiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=40930

iyi çalışmalar Wink

Mesaj27.12.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birini benim için yapmıstın.. Mr. Green
Konunun yeri burası degil ama

468/60 Ebatlarında

Gif formatlı bir banner yaparsan sevinirim..

1.Yazı= Html Kodlar
2. Yazı= Burada
3. yazı=http://bilgi-cehennemi.tr.gg

Mesaj27.12.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana Yaptım Kullanmadın.. Gereksiz yere neden Uğraştırıyorsun...
Arrow Siteni Topliste Ekle Arrow Full CSS Yapımı Arrow Siteni Google'a Ekle Arrow Site Haritası Yap Arrow Oyun Oyna Arrow Video İzle/Yolla Arrow Güncel Yazılar. Arrow Yeni B-S Forumu Arrow Aşk Şiirleri Arrow Müzik Dinle Arrow MSN Bölümü Arrow Dost Sitemiz Ol

Mesaj27.12.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ofsatcpl yazmış:

Merhaba baslık resmini kullanmam için tasarımı degistirmem lazım.Istemez sagol ..
Mesaj27.12.2008, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
yaptığınız çalışmaları ysnsen e göstererek bu başlıktaki isteklere cevap verebilirsiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=40930

iyi çalışmalar Wink
Mesaj27.12.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
ofsatcpl yazmış:

Merhaba baslık resmini kullanmam için tasarımı degistirmem lazım.Istemez sagol ..

kardeşim sen bana bu boyutlarda yap demiştin.. Aman neyse senin gibiler yüzünden forumdan soğuyoruz..

Mesaj27.12.2008, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ofsatcpl yazmış:
bilgi-cehennemi yazmış:
ofsatcpl yazmış:

kardeşim sen bana bu boyutlarda yap demiştin.. Aman neyse senin gibiler yüzünden forumdan soğuyoruz..

merhaba kendi tasarımıma gecince kullanacağım demistim..Tartısma ortamı yaratmayın..!!Konunun nerede acılıp acılmadıgını bilmeden baslık acıyorsunuz..Asıl sizin gibiler yuzunden forumdan soğuyoruz..!!
Mesaj27.12.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardes bende banner yaptırmak istiyorum kendim yapmasını da bilmiyorum eski bi sitem wardı ama simdi yeni bi site actım banner ve tasarımcı arıyorum acilen.yardımcı olursan eger cok sevinirim.
msn adresimi eklersen eger oradan görüsebiliriz ben bu foruma fazla giremiyorm msn den daha rahat konusuruz.
mAtrA_x_dAdAs( at )hotmail.com
Mesaj28.12.2008, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: BANERR REKLM

Kardeş ben bir tane liseli gençlik yazan bana bi tane banner yaparsan sevinirim..
Mesaj28.12.2008, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bana www.crazykites.tr.gg yazcak büyükce sağ alttada mekan burası yazacak küçük birazy yapabilirmisin siyah olsun ltfn
Mesaj28.12.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Böyle Bir Başlık Açmak yasakmış.. İsteklerinizi

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=40930 Bu Başlıkdan Yapabilirsiniz..

İyi Günler

Mesaj29.12.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ban
Önceki mesajları göster: