Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2007, 06:43 (UTC)    
Mesaj konusu: nası resim ekliyoz

arkadaşlar anasayfamızda bedava sitem raklemanın altındakı bolume nası resim eklliyoz
Mesaj09.08.2007, 07:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım anladığım kadarıyla sen sitenin başlığının yazdığı yeri diyosun.Eğer öle diyosan sana anlatıyım.Öncelikle oraya göre enine boyuna göre resmi ayarlıyosun.Ayarladıktan sonra kontrol panelindeki resimlerimi yönete giriyosun.Girdikten sonra resmini yüklüyosun resimlere yalnız yüklerken dikkat et resmi küçült kutusundaki işareti kaldır.Sonra yine ontrol panelinden tasarım ayarlarına giriyosun aşağılarda bi yerlerde başlık resmi var ordan yüklediğin resmi seçiyosun.Seçtikten sonra tasarım ayarlarını kaydete tıklıyosun resim tamamdır.Kolay gelsin kardeş.Benim siteye her zaman beklerim aradığın her html kodunu bu sitede bulabilirsin. www.turk-genclik.tr.gg
Mesaj09.08.2007, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger sayfaya ekliceksende kontrol panelindeki resimlerimi yönete giriyosun.Girdikten sonra resmini yüklüyosun resimlere yalnız yüklerken dikkat et resmi küçült kutusundaki işareti kaldır.Sonra arkadasım sayfaları degiştir e gir hangi sayfaya ekliceksen o sayfayı sec en alttan resim ekleyi tıkla resimi sec tmm de resim eklenir oke! Very Happy
Mesaj09.08.2007, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bize Başlık Resmini Sormuş BİZDE oNU AÇIKLADIK.Eğer sayfaya konulcak olanı sorsaydı gerekli olan açıklamayı yapardık.
Mesaj10.08.2007, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

oke kards özür!
Mesaj10.08.2007, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmam kardeş olur böyle şeyler.
Mesaj21.08.2007, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben sitemi kaldırmak istiyom yardımcı olurmusunuz
Mesaj21.08.2007, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

imamkamer yazmış:
arkadaşlar ben sitemi kaldırmak istiyom yardımcı olurmusunuz

sitene giriş yaptıktan sonra ayarlara gir en altta siteyi sile tıkla.Daha sonra e-posta gelcektir onu onayla ve artık siten yok Razz
Önceki mesajları göster: