Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2007, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Benim Sitem Tek Bile Olabilir:)

Dostlar sitemiz açıyoruz...Benim sitem tek olabilir dememin sebebi çoğu kişi bu işlerle uğraşmaz. Bu siteyi çoğunuz sevmeyebilir çünkü eğlence,oyun,chat gibi özellik katmadık bizim sitemiz sizi ve bilgisayarınızı korumak için kurulmuştur.Virüslerden,trojanlardan,spamlarla başınız dertteyse veya bilgi edinmek isterseniz buyrun.Buraya sitenizin tanıtımını koymadan önce siteyi bitiriniz denmiş ama ben siteye hergün yeni bir sayfa açtığım için site bitmez:)buyrun Anti Spam Team Arrow http://antispamteam.tr.gg
Mesaj09.08.2007, 02:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Benim Sitem Tek Bile Olabilir:)

Daha tam bitmemiş ama şu an iyi ilerde süper olacak bi resimler galerisi var gel ve gör Very Happy
Mesaj09.08.2007, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Benim Sitem Tek Bile Olabilir:)

ve ve ve tüm arama motorlarını bulabilirsiniz isteyenede bu konudan kod atarım sitemde ne olursa olsun kodlarını vermeye hazırım bazı arakadaşlar gibi saklamıyorum herkesle paylaşırım.
Mesaj09.08.2007, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş siten içerik bakımından alanında tek site çünkü başka site yok bu alanda Laughing

sitenin temasını css ile güzelleştirmeni tavsiye ederim
Mesaj09.08.2007, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

genchababams yazmış:
arkadaş siten içerik bakımından alanında tek site çünkü başka site yok bu alanda Laughing

sitenin temasını css ile güzelleştirmeni tavsiye ederim

site yeni biraz dur bea Laughing ama büyütünce daha iyi olacak unutmaki tek olan her zaman değerlidir. Cool
saygılar
Önceki mesajları göster: