Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.12.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumlar

Merhaba,

Paneller gün geçtikçe yenileniyor belki ama bence bazı aksaklıklar söz konusu.

Örneğin

Biri yorum yaptığında belki çevap yazmamız gerekiyor fakat yorumu sadece görebiliyoruz ve silebiliyoruz yorum nereye yazılmış, hangi bölüme yazılmış göremiyoruz. Her sayfaya yorum yazımları açık olnlar için geçerli. Bu konuya bir el atsalar çok makbule geçecek.

nereye eklenmiş bulmak için tüm sitedeki sayfalarımı gezmeliyim.. ? Yoksa benim mi bilgim yok bu konuda. Bir yerde yazılı fakat benmi bulamıyorum ?

Bu konu ile ilgilenirseniz sevinirim....
Mesaj29.12.2008, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Daha Yenıoldu Bedava Sıtem Yavas Yavas Yenılenme Çabaları.. Wink
Mesaj30.12.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence de yorumların altında ya da yanında sayfa bilgisine yer verilmeli. Umarım en kısa zamanda eskisi gibi yorumların hangi sayfaya bırakıldığını görebiliriz. Sad
Mesaj31.12.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

baldoktuzeka yazmış:
Bence de yorumların altında ya da yanında sayfa bilgisine yer verilmeli. Umarım en kısa zamanda eskisi gibi yorumların hangi sayfaya bırakıldığını görebiliriz. Sad

gercekten bu çok önemli hangı yorumun hangı sayfaya yapıldığını göremiyoruz...bunu öğrenmek için tüm sayfaları tek tek dolaşmamız gerekiyor...
Mesaj12.01.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu: eski yorumları sil seçeneği daha güzeldi.

eskiden daha güzeldi yorumun hangi sayfada olduğunu bilebiliyorduk. eskiye dönülsün. o zaman daha güzel olacak. bir de bir an önce yorumların tekrar yeniden eskiye sıralanması lazım. buna da hemen çare bulmalısınız.
Mesaj12.01.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar ekstrasıyla ilgili değişiklikler var ama önerilere hiç bakan yok sanırım. Bi önceki başlık'ta dile getirdik şimdi kilitlemişler. Ama yorumlarla ilgili bir sorun daha var bence. ilk yorumu önce son yorumuda en sonda gösteriyor. Ben en fazla 5 yorumu göster diyorum ve en son yorumlar gözükmüyor. hepsini gösterdeyincede 1 sayfada 20 tane yorum oluyo sayfada uzadıkça uzuyo. Bence eski haline getirmeleri gerekiyor.
Mesaj12.01.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsi bildirildi ve hepsi düzelecek arkadaşlar..
Mesaj12.01.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet benimde bir sorunum buydu. Çok güzel bir konuya el atmışsın arkadaşım. Böyle bişey olsaydı iyi olurdu aslında...

Önceki mesajları göster: