Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2007, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumunda küçük yenilikler

Sizinde takip ettiğiniz gibi çoğu kullanıcı forumunu smf ye geçiriyor.Yani sizin forumu terk ediyor.Buna seyirci kalmayacağınız kesin.Ama ben sizin forumun çokgüzelbir hale geleceğine inanıyorum.
* Şifremi unuttum bölümünü konulmalı

* Ayrıca bu çok önemli.Forum Konu başlığında ' (tek tırnak) kullanıldımı konu bozuluyor.

* Bide kaç sayfada bir sayfalama olacağını biz belirlesek daha ii olur

En son sncompany tarafından 08.08.2007 19:13:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2007, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda saat Almanya saatine göre olduğu için bir saat geri gözüküyor mesaj yazma saati.Bunu türkiye saatine göre ayarlama imkanımız var mı?
Mesaj21.07.2007, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve forumda mesaj yazarken sol tarafındaki kodlar çalışmıyor yani yazıyı falan kalın yapmak.Umarım bun sorunlar yeni forumda olmaz.
Mesaj23.07.2007, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

* Forumdaki sayfalamanın yukarıda olması kötü çünkü onu fark edemiyorlar ve diğer sayfaya geçmiyorlar. Bu hem altta hemde üstte olsa güzelolur.

* Forum konu başlıklarınıda değiştirebilsek çok güzel olacak çünkü bazen yanlış yazılmalar oluyor silmek zorunda kalıyrouz konuyu

Bu yazdıklarımı yanlış anlamayın hepsi sizin daha iyi bir yerlere gelmeniz için bunları geliştirmenize yardımcı olmak dışardan bakan biri olarak. Bu konuya cevap yazarsanız okuduğunuzu anlayacağım. Teşekkür.Kolay gelsin.
Mesaj23.07.2007, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aklıma geldikçe yazıyorum. Forumda Şifremi değiştir bölümü yok yani bide üye bazı bilgilerini değiştirebilse iyi olurdu.
Mesaj25.07.2007, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda mesela ben adminim ve bir kaçta moderatör olsun.Bunların altına moderatör veya site sahibi gibi şeyler yazabilsek iyi olurdu.Karizma duruyor.
Selin : Teknik destek elemani gibi Smile
Mesaj08.08.2007, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye 30 dan fazla üye olduğu zaman artık üyelerin mail adresi, adı, soyadı, kayıt tarihi gibi bilgilerini göremiyoruz çünkü üye listesinde sayfalama yok. Bu nedenle bilgiler görünmüyor.
Mesaj09.08.2007, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya zaten forumu smf olarak ilk ben başlattım pek yaygın değildi vardı bir kaç kişiide ama gene de yaygın değildi

yada şöylee bir şey yapın phpbb forum dağıtın bende scripti var
ordan verin sürekli tema koyup
yada bu web sitesinin populerliğini unutun
Mesaj09.08.2007, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Veritabanlarımızı aktarabilmemiz lazım yeni foruma ona uygun şekilde olmalı. Yani üyeler ve konular durmalı. Yoksa millet ne yapsın.
Mesaj09.08.2007, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok kardeş o kadar olmaz ya sanmıyorum o ftp liyse olurdu
Mesaj10.08.2007, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmaz olur mu kardeş o zaman forumu geliştirmelerinin ne anlamı var. Zaten Veritabanları onların elinde onlar atacak biz değil. Zaten Bedava-sitemin veritabanı diğer forumların veritabanları ile uyuşmaz yani FTP olsa bile veritabanı işimize yaramaz.
Mesaj26.08.2007, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda Konu açtıkça 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 diye uzayıp gidiyor. Bunu 1 2 3 ....10 şeklinde yapılması daha estetik olur. Bide Forumda bir sayfada kaç konu gösterileceğine biz karar versek çok makbule geçer. Aynı sorun konuya cevap yazarkende var. Konuda 10 taneden sonra sayfalıyor. Konuya cevapta 5 tanede bir.
Mesaj27.08.2007, 02:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, fikirler gayet güzel, zamanimiz olunca forumla ilgilenecegiz, ama simdilik ekstern forum kullaanmaniza da karsi degiliz.
Mesaj12.09.2007, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu: şarkı ve resim

ya ben resim galerisi çıkrdım ama resim yükleyemiyorum az bana yardım edermisiniz şimdiden tşk. www.rapinatesi.tr.gg bana burdan ulaşabilirsiniz
Mesaj12.09.2007, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: şarkı

bide şarkı yüklemek için ayrı bir grup çıkarmak istiyorum bana yardım edermisiniz
Önceki mesajları göster: