Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.01.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: İcon

Arkadaşlar sitemdeki iconları göremiyorum ! İnternetten mi kaynaklıyor diye merak ettim siz görebiliyormusunuz?
Mesaj05.01.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Firefoxla bakıldığı zaman iconunuz gözüküyor.Ama İE ile gözükmüyor benim sitemde de öyle nedenini bilemicem..
Mesaj05.01.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.01.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmet-altiner yazmış:
Teşekkürler.... Very Happy

Wink
Mesaj05.01.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İcon

mehmet-altiner yazmış:
Arkadaşlar sitemdeki iconları göremiyorum ! İnternetten mi kaynaklıyor diye merak ettim siz görebiliyormusunuz?

Öncelikle favicon' unuzu .gif, .png gibi resim formatlarında b-s ekstrasındaki "favicon" ile yaparsanız yalnızca Mozilla F. ile gözükür.

Eğer faviconunuz .ico formatında ise bunu resimleri yönet sayfasından upload ederek [ .ico olmasına rağmen upload edilebiliyor, bir sorun çıkmıyor ] Favicon ekstrasından bu dosyayı seçersek İe programındada gözükebilir...

Mesaj06.01.2009, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İcon

c-aptain yazmış:
mehmet-altiner yazmış:

Öncelikle favicon' unuzu .gif, .png gibi resim formatlarında b-s ekstrasındaki "favicon" ile yaparsanız yalnızca Mozilla F. ile gözükür.

Eğer faviconunuz .ico formatında ise bunu resimleri yönet sayfasından upload ederek [ .ico olmasına rağmen upload edilebiliyor, bir sorun çıkmıyor ] Favicon ekstrasından bu dosyayı seçersek İe programındada gözükebilir...

Favicon demedim Very Happy İcon dedim Wink Bu arada faviconum zaten .ico Very Happy Ve faviconda sorun yok...
Mesaj06.01.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Firefox Ve Google Chrome Den İconlar Görünür...

İyi Günler...
Mesaj06.01.2009, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu: hııı

Önceki mesajları göster: