Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu: yorumlarda hata

eski yorumlar en başa geliyor,yeni yorumlar en sona gidiyor,sakın demeyin yorum ayarlarında önce yenileri gösteri seç,ALAKASI YOK teknik Bir Sorun Galiba Bilgisi Olan Varmı.

En son kralcom tarafından 09.01.2009 12:31:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.01.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Herkes'de Aynı Sorun Mevcut.
Biraz Mantıklı Düşünelim Arkadaşlar.. Herkes'de Olan Hata Teknik Ve Genel Bir Sorundur.
İyi Eğlenceler..
Mesaj09.01.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne zaman düzelicek peki? yada hep böylemi kalıcak?
Mesaj09.01.2009, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutlakislam yazmış:
ne zaman düzelicek peki? yada hep böylemi kalıcak?

kesin bir zaman aralıgı belirtilmesi imkansız
Mesaj09.01.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

en dogru cevabı cunobag verebilir bu sayfada bilgilendirme yaparsa iyi olur bence
Mesaj09.01.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: yorumlarda sorun ..lütfen yardımmmmm

aynen benimde en eski yorumlar başta çıkıyor....yorumlar ekstarsında ayarlarım tamam.en yeniler işaretli olmuyor...
Mesaj09.01.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah Ziyaretci Defteri Kadar Sürmez.
Mesaj22.01.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar bende de aynı sorun baş göstermeye başladı. sıralama ayarını değiştirdim yorumlar hiç gözükmemeye başladı sitemde..yardımcı olunursa çok memnun olurum, zira ziyaretçilerimin yorumları benim için çok değerlidir.sanırım herkes için de aynı önemi arz etmektedir. iyi çalışmalar..

Mesaj22.01.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni başlaması imkansız herkezde aynı anda olur bu tür sorunlar.Ayırca
ne zaman düzeleceğiniz bilemeyiz..

Mesaj23.01.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet
MesajTarih: 22 Oca 2009 18:24 Mesaj konusu:
Yeni başlaması imkansız herkezde aynı anda olur bu tür sorunlar.Ayırca
ne zaman düzeleceğiniz bilemeyiz..

arkadaşım ben yalan mı söylüyorum.. Aslında 2 hafta önce başladı da eğlence olsun diye yeni başladı diyorum, çok zevkli bişey tavsiye ederim.. hayret bişeysin ..

22 ocak 2009 öğlen sıraları oldu, şuan yorumlar gözükmüyor..cunobagla konuştum, teknik bir hatadır, yakında geçer dedi ama tabi bi zaman vermedi..umarım ki bi an önce düzelir.

Mesaj09.03.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: yorumlar lutfen onarilsin...

arkadaslar yorumlar da her gun bir sorun cikiyor.sitem de yorumlar cok onemliydi.forum sayfasi kurdum ama herkes yorumlardaki gibi kolay olmadigindan ugrasmiyor.lutfen bu yorumlarla ilgilenin.hergun bir sorun cikiyor.2 kelime yaziyorum 60 harfin ustunde kelime uyarisi geliyor.siteye girenler nasil site diye soyleniyor sitem hakkinda...lutfen ilgilenirseniz sevinirim..
Önceki mesajları göster: