Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar Hakkında ?

Arkadaşlar sitemin üstünde bedavasitem reklamlarının yerine google reklamları var. Sorun ise burda zaten. Ben siteme google reklamları koymadım. Birisi hackledimi die bakıyorum ama tasarımın üstündeki yazı kısmındada bişi yok lütfen yardım aciil. Sad

En son komediboy tarafından 09.01.2009 21:28:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.01.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepimizde var Smile
Mesaj09.01.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım o ilanlar bedava sitem'e ait. Bazı sitelerde yazı reklam bazı sitelerdede google reklamları çıkar. Sorun yoktur Wink
Mesaj09.01.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlanlar değil reklamlar pardon Laughing
Mesaj09.01.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur yazmış:
Arkadaşım o ilanlar bedava sitem'e ait. Bazı sitelerde yazı reklam bazı sitelerdede google reklamları çıkar. Sorun yoktur Wink

senin reklamın görünmüyor arkadaşım siten silinebilir Wink

Mesaj09.01.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi kapatan reklamda kapat butonu var ve bu yasak değil. Bizzat modlardan onayını aldım arkadaşım sen rahat ol Wink
Mesaj09.01.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur yazmış:
Siteyi kapatan reklamda kapat butonu var ve bu yasak değil. Bizzat modlardan onayını aldım arkadaşım sen rahat ol Wink

tamam benim açımdan sorun yok ne olur ne olmaz diye uyarıyım dedim Wink
Mesaj09.01.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolun arkadaşlar bende korkmuştum google reklamı tr.gg reklamını kapatıyor die saolun ama bence bu google reklamları iyi olamış çok sırıtıyor.Bide benim sayfa siyah iğrenç. Bureklamın yazısını beyaz yapıp arkayı siyah yapma yolu varmı acaba teşekkürler
Mesaj09.01.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

komediboy yazmış:
saolun arkadaşlar bende korkmuştum google reklamı tr.gg reklamını kapatıyor die saolun ama bence bu google reklamları iyi olamış çok sırıtıyor.Bide benim sayfa siyah iğrenç. Bureklamın yazısını beyaz yapıp arkayı siyah yapma yolu varmı acaba teşekkürler

var hatta yapmışın Smile ayarlardan yapılıyor

Mesaj10.01.2009, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence daha iyi oldu!..Eskisi bozuyordu!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: