Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: yorum ekstrası hakkında ?

Sn: bedava-sitem editörleri www.yesilsutculer.tr.gg sitemde ekstralardan ana sayfa ve diger sayfa yorumlarını eskiden yeniye değilde yeniden eskiye kaydetmek istiyorum ama malesef edemiyorum kaydettiyor diye yazı görüyorum ama uygullama olmuyor sayfaya ve sizin bu konu hakkında bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.Şimdiden sizlere tesekkür ediyorum.saygılarımla. Neutral
Mesaj11.01.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknik bir sorun

endişelenmeyin herkes de var olan bir sorundur..

Mesaj11.01.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yorum ekstrası hakkında ?

yesilsutculer yazmış:
Sn: bedava-sitem editörleri www.yesilsutculer.tr.gg sitemde ekstralardan ana sayfa ve diger sayfa yorumlarını eskiden yeniye değilde yeniden eskiye kaydetmek istiyorum ama malesef edemiyorum kaydettiyor diye yazı görüyorum ama uygullama olmuyor sayfaya ve sizin bu konu hakkında bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.Şimdiden sizlere tesekkür ediyorum.saygılarımla. Neutral

bence bu sorunu bu kadar büğütmeyin ya hiç okunmasaydıı yani yazılmasaydı bunada şükür demi 2 milyona yakın üyesi olan bir site bu tür sorunları birazcık olsun sıradan sayın ve sabredin Smile
Mesaj11.01.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen başlıkları okumadan yeni konu açmayın kardeş 2günde 10 kere aynı soruldu Smile
Mesaj11.01.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Sorunun Cevabı Zaten Sabit Başlıklarda Vardı...

İncelerseniz Bulursunuz Zaten...

İyi Günler... Wink
Mesaj21.01.2009, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

DAHA NE KADAR BEKLECEĞİZ HİÇ YETKİLİ AĞIZINDAN BİR KELİME BİLE GÖREMEDİK DEMEK Kİ ARTIK BÖYLE DEVAM EDECEK Embarassed
Önceki mesajları göster: