Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu: her sayfaya ayrı meta tag +

her sayfaya başka meta tag koymak istiyoruz + her sayfanın başlığı başka olabilsin bunları ayarlamak zor değil. Birde bedava sitem reklam kodlarının içine nofollow tagı yerleştirmelisiniz yoksa hepimizin pagerankıda sıralamalardaki konumuda toptan düşecek.
Mesaj11.01.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

evet bence de her sayfanın ayrı meta tagı olsun google de sitemizin ismi ondan sonra sayfa görünüyo sayfanın ismi gözüksin sadece

Mesaj11.01.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: a

Böyle Bir İstek Söz Konusu Olamaz MEta Tag Zaten Her Sayfada Gozuken Bir Seydir.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj11.01.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: a

kefkir yazmış:
Böyle Bir İstek Söz Konusu Olamaz MEta Tag Zaten Her Sayfada Gozuken Bir Seydir.

kefkir sen her şeye karışıyosun ya yeni reklamlar hakkındada atıp tutmuşsun bari bi şey anlasan. Ne demek ayrı meta tag söz konusu olamaz tr.gg içerisinde binlerce sayfası olan siteler var adamın her sayfaya başka meta tag yazması lazım, sen ana sayfaya bütün sayfalar için me tagı doldurursan google den ban yersin . Yeni reklamlara gelince google reklamları çok güzel olmuş yazmışsın . yeni reklamlarla sayfalardan link çıkışı 5 e yükseldi buda tr.gg lilerin pagerankını ve sıralamalardaki konumunu düşürür. yeni reklamların içine nofollow tagı eklenmelidir. Googleden reklam alan siteler nofollow tagını eklerler. Kefkir arkadaşım şimdi sen nofollowun ne olduğunuda bilmessin googleden araştır.
Mesaj12.01.2009, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu: aa

Gerginlik Yaratmakta Bire Birsiniz. Begenmiyorsanız Bedava-Siteni Bırakın Biz Yardımcı Olamaya Calısıyoruz.Ben Orda Kendi Fikrimi Söyledim Ve Arkassındayım Yeni Reklamlar Daha Güzel Eger Begenmiyorsanız Yeni Gelen Sürümde Belirli Bir Ücret Karsılıgı Reklam Kaldırma Olabilecek Reklamı Kaldırırsınız.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj12.01.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Lutfen Tartışma Ortamı Yaratmayınız
Iyı Calısmalar .. !