Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2007, 00:27 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenin sol tarafini kullanamiyorum

ya arkadaşlar ben sitemin sol tarafına hiçbisey koyamıyorum mesela takvım,hava durumu,saat vs nasıl yapacagımı bılmıyorum bana bı yardım edersenız sevırım sıtemede beklerım Allah hepınızden razı olsun www.alperenler06.tr.gg
Mesaj11.08.2007, 05:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlara gir
Gelişmiş tasarım seçeneklerini göstermek ister misin = evet yap
tasarım ayarlarına gir
kutucukları kullan
Mesaj11.08.2007, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen altı ve üstü kullanabiliryorsun sağ tarafı kullanamıyorsun hımm çok garip Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

şaka Very Happy
Mesaj11.08.2007, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sen ıceblue tasarımını kullanıyorsun benim gibi. bu tasarımda sol tarafı kullana mıyorsun.
benimde senden bir ricam var. siteni kırmızı bir çerçeveyle çevirmişsin. bunu bulduğun sitenin adresini veya html kodunu verebilirsen sevinirim.
www.tepeltepe.tr.gg
Mesaj30.06.2008, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu: al kardeş kırmızı çerçeve

tepeltepe yazmış:
kardeş sen ıceblue tasarımını kullanıyorsun benim gibi. bu tasarımda sol tarafı kullana mıyorsun.
benimde senden bir ricam var. siteni kırmızı bir çerçeveyle çevirmişsin. bunu bulduğun sitenin adresini veya html kodunu verebilirsen sevinirim.
www.tepeltepe.tr.gg

Kod:
<STYLE type=text/css>BODY { BORDER-RIGHT: red 15px outset; BORDER-TOP: red 15px outset; BORDER-LEFT: red 15px outset; BORDER-BOTTOM: red 15px outset } </STYLE> <STYLE type=text/css>BODY { SCROLLBAR-FACE-COLOR: black; SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: red; SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: red; SCROLLBAR-3DLIGHT-COLOR: black; SCROLLBAR-ARROW-COLOR: red; SCROLLBAR-TRACK-COLOR: black; SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: black } </STYLE>
Mesaj30.06.2008, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

video-lar yazmış:
sen altı ve üstü kullanabiliryorsun sağ tarafı kullanamıyorsun hımm çok garip Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

şaka Very Happy

Dizi-Film Yasaklandı Kardeş Siteni Kapatmalısın Yoksa Silinir....
Mesaj22.02.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: tsarım

aralara gidimgelişmiş ayar yokki bi yardımcı olurmusun Sad
Önceki mesajları göster: