Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Download linkleri hakkında yardım

Kod:
http://pcdunyasi.turkproforum.com/index.htm
Linkte görülen halen üzerinde çalışmakta olduğum forum siteme pc programları ekliyorum ama siden cıktığımda bakıyorum koyduğum linkler apaçık ortda kalıyor bunu önlemek için foruma üye olmayanların yani misafir izleyicilerin konuyu okumaları indirme talebinde üye olma zorunluğu getirmek istiyorum.Yönetiçi bölümünde böyle bir kısıtlama göremedim,bu sorunu nasıl halledeceğim.İlgili arkadaşlardan yarımlarını bekliyorum.
Diğer forum sitelerinde indirme linkleri kapalı indirmek için lütfen üye olunuz bir ugulamayı başlatmak amacım.Göstereceğiniz yakın ilgileriniz için şimdiden teşekkür eder acil cevaplarınızı bekliyorum.
Mesaj14.01.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg dışı siteler hakkında soru sormak ve yardım etmek yasaktır

iyi çalışmalar Wink

Mesaj14.01.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben tr.gg üyesi oklarak yardım istedim,başkası hakkında değil kendi kurmaya çalıştığım forum siteme ugulaycağım,açıkça bu konuda yardım yapamıyorsanız bana özel mesajla yardım yapınız,forumda kimse görmez bu uygulamayı.O zaman linkler açık olunca üyelik sistemli bir forum olmaktan çıkıyor onca harcanan emek boşa gidiyor.Bende zamanımı böyle bir işle boşu boşunamı gecirmiş gibi oluyor gibime geliyor.Yardımlarını esirgemeyen varsa gösterecekleri yakın ilgileri için tekrar teşekürlerimi arz ederim.

YARDIMLARINIZ LÜTFEN
Önceki mesajları göster: