Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu: foruma video eklemek ?

Ben foruma nasıl vidyo eklerim yardımcı olursanız sevinirim.

En son leylaklar tarafından 17.01.2009 16:17:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.01.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mynetten video ekleme bu linkte anlatılmıştır

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26036&highlight=video+ekleme

Youtubeden video ekleme bu linkte anlatılmıştır..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25666&highlight=video+ekleme
Mesaj17.01.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım Edin Lütfen!!!

leylaklar yazmış:
Ben foruma nasıl vidyo eklerim yardımcı olursanız sevinirim.

ne yazıkkı foruma vide ekleyemiyoruz .forum formatı desteklemiyor...

Mesaj17.01.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sitenize sandım kusura bakmayın
Mesaj17.01.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet php destekli forumlar malesef video eklenmior keşke bedava sitemin vbulletin olsa resimi direk kodsuz kopyala yapıştır yapardık Laughing

Mesaj17.01.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

turksearch yazmış:
evet php destekli forumlar malesef video eklenmior keşke bedava sitemin vbulletin olsa resimi direk kodsuz kopyala yapıştır yapardık Laughing

yeterli cvp verilmiştir konu anlaşılmıştır daha fazla başlığı meşgul etmeyelim
Mesaj17.01.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
turksearch yazmış:

yeterli cvp verilmiştir konu anlaşılmıştır daha fazla başlığı meşgul etmeyelim

sanane ya sen kendin nie da cvp yazıon ben daha yazmıycaktım ki yani herşeye kaışmayın ya Exclamation

Mesaj17.01.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Turksearc Lütfen Konusmalarına Dİkkat Et. Baslıgın Cevabı Verilmiştir Sorun Çözülmüştür Konuyu Uzatmaya Gerek Yok Lütfen Dikkatli Konusalım.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne dedim ben ya sadece herşeye karışıonuz

Mesaj17.01.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum Kirliligi Yapma Exclamation

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkir yazmış:
Forum Kirliligi Yapma Exclamation

tamam uzatma

Mesaj17.01.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Turk search

Turksearch forum bozanlık yapıyorsun aynı konuşmaların promosyon bölümünde de var burada da promosyon bölümündede aynısı yapmışsın arkadaşlar seni kibarca uyarıyor.Sende biraz kibar ol.
Mesaj17.01.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Turk search

garom yazmış:
Turksearch forum bozanlık yapıyorsun aynı konuşmaların promosyon bölümünde de var burada da promosyon bölümündede aynısı yapmışsın arkadaşlar seni kibarca uyarıyor.Sende biraz kibar ol.

evet sizin dediğinize katılıyorum zatetn Turksearch 'ı admine bildirdim gereken ceza verilicektir.
Mesaj17.01.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Turk search

gececi40 yazmış:
garom yazmış:

evet sizin dediğinize katılıyorum zatetn Turksearch 'ı admine bildirdim gereken ceza verilicektir.

ne diosun sen ya her şeyime böle yorumlar yapıosunuz bıktım yok yeterli cvp verilmiştir forum kirliği yapma asıl siz yapıosunuz kardeşim adam yalnış konu açıor 5 kişi birden konu yalnış yere die msj atıo Confused

Mesaj17.01.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşım

O zaman sende uyar veya şikayet et ama aynısını yapma.