Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu: gif ekleyemiyorum

selam arkadaşlar iki gundur siteye gif eklemek için ugrasiyorum bi turlu eklenmiyo sorun bendemi yoksa tr.gg de mi?lutfen yardım
Mesaj18.01.2009, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Naısl eklenmiyor?Tr.gg de gif uyumudur.Resim ekleme motorundan az önce ben ekledim.
Mesaj18.01.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ..
Bu Konunun Yeri Arrow Genel Problemlerdir..
Ayrıca :

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29977
İnceleyiniz ...
İyi Çalışmalar ..!

Mesaj18.01.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaws gif seciyyorum yukle ye bastıgımda satırdaki isim siliniyo sonra da bir resim secemedinizi diyo bende anlamadım
Mesaj18.01.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yüklediğiniz gif resiminin 2000 kb den yüksek olmamasına dikkat ediniz acaba gifin boyutu ne kadar....???
Mesaj18.01.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ondan galiba cunku boyutu 3.27 mb.bunu baska sekilde siteye ekleme imkani yokmu başlik resmi yapacaktım bu gifi
Mesaj18.01.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskimisis yazmış:
ondan galiba cunku boyutu 3.27 mb.bunu baska sekilde siteye ekleme imkani yokmu başlik resmi yapacaktım bu gifi

o boyutda olmaz ama bi arkadaşı buraya yönlendiriyorum o bilirse bilir Very Happy
Mesaj18.01.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle ayarlardan resim moduna alacaksın yani html yazan yerin yanındaki küçük kutucuğu tıklamıyacaksın ondan sonra sayfalarımı değiştire geleceksin resim url yazan yeri tıklayacaksın ve koymak istediğin resmin url sini mouse ile sağa tıklayıp özelliklerden resim urlsini alacaksın sonra sitedeki resim url yerine aldığın resmin urlsini koyup okeye basacaksın bu kadar kolay gele:)
Mesaj18.01.2009, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

macromedia-studio yazmış:
öncelikle ayarlardan resim moduna alacaksın yani html yazan yerin yanındaki küçük kutucuğu tıklamıyacaksın ondan sonra sayfalarımı değiştire geleceksin resim url yazan yeri tıklayacaksın ve koymak istediğin resmin url sini mouse ile sağa tıklayıp özelliklerden resim urlsini alacaksın sonra sitedeki resim url yerine aldığın resmin urlsini koyup okeye basacaksın bu kadar kolay gele:)

ya iyide gif kendi pc sindeyse o zaman url adresi yokki bunu demi onu ne yapıucaz...
Mesaj18.01.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

evt gif pc de
Mesaj18.01.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım edecek yokmu yaws
Önceki mesajları göster: