Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2007, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: abi benim site googlede nasıl tanıtırım

sitemi google de nasıl tanıcam sehriyaran yazıyom gelmiyo anlıyacam sekilde anlatsanız
Mesaj29.06.2007, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin google da çok görünmesi için çok içerik eklemelisin, siteni toplistlere kaydetmelisin, çok gelen giden olursa 1 hafta içinde google da çıkmaya başlıyo sonra yavaş yavaş içindeki içerikle sayesinde google da dahaçok sayfan çıkıyo. anasayfayı boş tutma mesela video ekle üstüne yaz şunun videosu işte google da öyle arama yapınca çıkma ihtimalin artıyo

Siteni google da böyle çok tanıtırsan sitenin adını yazınca çıkar daha da çok çıkabilir Wink
Mesaj23.07.2007, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: bu adrese girmen yeterli

http://www.google.com/addurl.html

Sitenizi google a eklemek yada tanıtmak istiyorsanız
istiyorsanız bu linke tıklatıyıp http://www.google.com/addurl.html url
yerine sitenizin adresini comments ede sitenizin bir cümlelik tanımı yapıp
resimdeki yazıyı optinal
Mesaj23.07.2007, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin daha hızlı arama motorlarına eklenmesi için arkadaşların verdiği index adresini kullan ayrıca
ekstralara gir meta tag kısmını aktive et
Mesaj12.08.2007, 05:38 (UTC)    
Mesaj konusu: oooooooolllllllllllllmuuuuuuuuuyooooooooo

ordakileri dolduruyom ADD URL diyom site donup kalıyo. ben belki olcak sanıyom 15-20 dakika sonra yine olmuyooooo. Evil or Very Mad
Mesaj12.08.2007, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bu verdiğiniz url sitesinin türkçesi yok mu.
Mesaj12.08.2007, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://webmonster.tr.gg/SiTeNi-GoOgLe--EkLe.htm?

yukardaki link e tıklatın sadece google ye degil bütün arama motorlarına ekleyin sitenizi

www.webmonster.tr.gg saygılarımla ^^bundan sonra size yardım için burdayım^^
Mesaj25.12.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hala anlamadım şimdi ben hiti yüksek başka sitelere üye olmak dışında birde site haritası hazırlayayımmı yoksa gerekmezmi teşekkür ederim
Mesaj25.12.2008, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

site haritası hazırlayamıyoruz tr.gg de ama sitemizi doğrulayabiliyoruz çok basit bir işlem bu da sayfalarımızın google tarafından daha çok ilgi çekmesine yol açıyor
Arrow sitemizin google da çıkması için biraz beklememiz gerekiyor unutmayın en iyi arama motoru diyebilirim bunun için beklemek gerek

yardım karşılıksız güzeldir
Mesaj25.12.2008, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Hit olan siteler

Benim kanaatim hit olan sitelere link vermenizdir.bu sayede pagerank artar.Googlede üst sıralara çıkarsınız.
Mesaj25.12.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski tarihli başlıkları üste çıkarmayın

iyi çalışmalar Wink