Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.01.2009, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu: sol taraftaki menüyü yukarı kaydıramıyorum

arkadaşlar merhaba bedava css tasarım indirdim siteme başarı ile uyguladım ancak 18spor.tr.gg isimli adresime bakarsanızsağ taraftaki menüyü yukarı çıkartamıyorum orjinalinde o menü yukarıda bunun kodlarla düzelceğini biliyorum ama hangi kodu düzeltmem gerekiyor lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
Mesaj22.01.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımdaki bazı kodlarını silince olmuş tasarım kodlarını baştan eklemelisiniz.
Mesaj22.01.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Spl taraftaki emnu demek istediniz galiba çünkü sağda menu yok!.Bu arada galiba bu tarayıcıyla ilgili sorun mesela mozilla firefox tarayıcısıyla modere ederseniz sitenizi o tarayıcıda daha iyi çalışır!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj22.01.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Tasarımdaki bazı kodlarını silince olmuş tasarım kodlarını baştan eklemelisiniz.

hocam önce ilk indirdiğim hali ile kodlarda hiç değişiklik yapmadan kaydettim o zamanda öyleydi ama yine de baştan bir kez daha deneyecem saolun
Mesaj22.01.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Spl taraftaki emnu demek istediniz galiba çünkü sağda menu yok!.Bu arada galiba bu tarayıcıyla ilgili sorun mesela mozilla firefox tarayıcısıyla modere ederseniz sitenizi o tarayıcıda daha iyi çalışır!.

onun farkına vardım ama iş işten geçmişti başlıkta sol yazıyor zaten yanlış yazmışım sol menü demek istedim sizde bakınca anlamışsınız zaten ilginize teşekkürler
Önceki mesajları göster: