Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.01.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Hocam gözümüz yollarda kaldı...

Hocam bi aralar bedava-sitem.coM'dan com'lu siteler açabileceğimiz konusunda projeler vardı. O proje noldu zaman aşımına mı uğradı ilgileniliyor mu?

Gerçekten bu işi sizinle yapmak istiyorum host'a bile para verelim yeterli panel desteği sağlansın kendimiz php kodlamakla uğraşmayalım istiyorum. Çok yorucu oluyor...

Ya da bu prje gerçekleşmeyecekse bedava-sitem.com'dan yararlandığımız php plesk paneli ücretli hostlarımızda da yararlanacağımız biçimde bize yollamanız paylaşmanız mümkün mü? Görüşlerinizi bekliyorum

Yani veritabanı paylaşımı Smile teşekkürler

Mesaj21.01.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag teknik destek görevinden ayrıldı...

size bu konu hakkında bilgi veremez.

şu anda forumda herhangi açıklanan bir çalışma yada bir olay söz konusu degil.

Mesaj22.01.2009, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke olsa...
Mesaj22.01.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:

Evet ayrıldım ama bu bilgi veremeyeceğimi göstermez abron !!
Mesaj22.01.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hocam gözümüz yollarda kaldı...

kraliyetailesi yazmış:
Hocam bi aralar bedava-sitem.coM'dan com'lu siteler açabileceğimiz konusunda projeler vardı. O proje noldu zaman aşımına mı uğradı ilgileniliyor mu?

Gerçekten bu işi sizinle yapmak istiyorum host'a bile para verelim yeterli panel desteği sağlansın kendimiz php kodlamakla uğraşmayalım istiyorum. Çok yorucu oluyor...

Ya da bu prje gerçekleşmeyecekse bedava-sitem.com'dan yararlandığımız php plesk paneli ücretli hostlarımızda da yararlanacağımız biçimde bize yollamanız paylaşmanız mümkün mü? Görüşlerinizi bekliyorum

Yani veritabanı paylaşımı Smile teşekkürler

Veri tabanı yani DATA BASE paylaşımı söz konusu olmaz ama BS bir projeye başlamışsa mutlaka bitirir.
Şu sıralarda hala üst ve alt düzey yönetim yani kadronun oturması ile ilgilenmekteler.
En kısa zamanda sanırım bir açıklama yapılacaktır.
Mesaj22.01.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
abron yazmış:

Evet ayrıldım ama bu bilgi veremeyeceğimi göstermez abron !!

Alıntı:
Artık Bedava-Sitem çalışanı değilim ve support maillerinede BEN bakmıyorum,bu konularda benden yardım talep etmeyiniz,etsenizde yardım edebilmem mümkün değildir.

cunobag mesajında belirtdigin gibi mümkün olmadıgını söylüyorsun bizde arkadaşa yardımcı olmaya çalıştık...
Mesaj22.01.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umutla bekliyoruz Laughing
Mesaj22.01.2009, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

@abron görüldüğü gibi cüneyt hocam halen teknik destek elemanıdır
görevinden ayrılmış olsa bile aramızdadır ve bunca birikimi ve geçmişi vardır her konuda bilgi verebilir

iyi çalışmalar Wink

Mesaj22.01.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
@abron görüldüğü gibi cüneyt hocam halen teknik destek elemanıdır
görevinden ayrılmış olsa bile aramızdadır ve bunca birikimi ve geçmişi vardır her konuda bilgi verebilir

iyi çalışmalar Wink

Exclamation bedava-sitem çalışanı ben açıklamadım kendisi açıkladı.
Alıntı:

bilgi veremez demekdeki kastım artık bu konular onun çalışma alanına girmiyo demekdi... Exclamation
Önceki mesajları göster: