Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2007, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Şu bölümler kalksa daha güzel olur(bence)

Sayfanı Tanıt bölümü bence kalksın çok gıcık bi bölüm habire aynı kişiler mesaj atıp duruyo o bölüm yerine siteyle tanışma gibi bir bölüm eklenebilir ilk gelen kişiler kendini ve sitesinin nasıl olacağını tanıtır forumda böylelikle bu kadar çok sayfadan kurtulur mesela artık ben hiç o bölüme bakmıyorum rahatsız edici.İkinci olarak promosyon bölümü o bölüm sitenin sağlı için zararlı o bölümde kalksa iyi olur ortak olcaklarsa kendi sitelerinin ziyaretçi defterlerinde hallederler.Yoksa tr.gg için kötü olabilir.Altın yumurlayan tavuğun içindeki altına ulaşmak için kesmeye ve içinin boş çıkmasına değmez.Değerlerimizi bilelim.
Bunları öneriyorum Razz
Saygılar...
Mesaj12.08.2007, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

O bölümü kaldirirsam herkes oraya buraya reklamini yapacagi icin kalacak, istemeyen girmez, ben bakmiyorum bile mesela oraya
Mesaj12.08.2007, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
O bölümü kaldirirsam herkes oraya buraya reklamini yapacagi icin kalacak, istemeyen girmez, ben bakmiyorum bile mesela oraya

bende girmiyorum.o zaman o bölümün eski mesajlarının silinmesi hızı artmalı bence tabi olmuyosa veya gerek yoksa bilemem.
Mesaj12.08.2007, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu: bence kalsın

ya arkadasım bence o bölüm kalmalı cünkü bu sefer adam hangi bölüm olursda olsun her eklediği seyde benim siteyede gelin diyo gerci o bölüm oldugu halde yapılıyo ya bu neyse:D