Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Flash intro nasıl uyarlanır.(RESİMLİ GENİŞ ANLATIM)

Mesaj24.01.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

İŞTE SİZE BİR ÖRNEK: (ie ile bakmanız rica olur)

http://cemkaplan85.googlepages.com/flashmo_091_intro.swf
Mesaj24.01.2009, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Sana Çok Çok Teşekkürler Ederim, Klavyenden, Elinden, Mousenden, Monitöründen, Print Screen Tuşundan, Emeginden, Hatta Ve Hatta Oturdugun Koltuktan ALLAH Razı Olsun Bir Şeyi Daha Öğrenmiş Oldum Çok Çok Sağolasın..
Mesaj24.01.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş paylaşım güzel ama aynı konu üzerinde iki baslık açmanız doğru değil.. Wink
Mesaj24.01.2009, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Syn: SanalYavuz! Olay Aynı Konudan İbaret Değil.. Önceki Konuda Dikkat Ederseniz! Flash Templates (Flash Site) Üzerine Deyinilmiştir.. Bu Konu Başlığı Altında İse İntro (Flash Clip) Editleme Hakkında Bilği Paylaşılmıştır!..
Ve Olayda Yapılan İşlemler De Farklı Bilğinize!..

Paylaşımın İçin Tekrar Tekrar Teşekkürler Ederim Syn: macromedia-studio Arkadaşım..

Hayırlı Forumlar!..
Mesaj24.01.2009, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim ceyhun arkadaşım napıcan bunlarla uğraşıoz iki saat laf anlatmak istemedim gereken cevabı verdiğin ii olmuş Mr. Green
Mesaj24.01.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw macromedia-studio Kardeş Yine Yazmışsın, Yaklaşık 1 Saat Önce Ama İnan Kafayı Flash'larla Bozdum, Onarayım Derken Bozuyorum Tekrar Ugraşıyorum Yeniden Upload Ediyorum Sayfamda Deniyorum Yaw Görsen Halimi Gülmekten Yerlere Yıkılırsın Very Happy

Web Sayfanı Halen Ziyaret Edemedim Ona Üzülüyom Sad İE Nin Hangi Versiyonundan Giriyosun Sen Kardeş Çünkü İE8 Kurulu Bende Direk İndirime Geçiyo Sinir Oldum İE'Ye

macromedia-studio Bana Mesajdan Yani Bir Nevi "PM" Den Msn Yolla Ekleyeyim Seni :$ (Yasak Değildir Umarım Msn İstemek "BAN" Yemek İstemem, Egerki Yasak İse Forumun Kurallarına Aykırı İse Moderator Arkadaşlarımdan Ricam Bu Cevabımı Silsinler Lütfen)
Mesaj24.01.2009, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

özele kimse karışamaz ok Mr. Green neyse özelden msn mi yolladım bu arada ie6 ile bak ie7 göstermeyebilir çünkü ben ie6 ile optimize ettim diğer tarayıcılarda o yüzden gözükmüo olabilir Smile
Mesaj26.01.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu: bence fuzuli

kardeşim free templateleri düzenlicenize bence harcadıgınız zamanla flash ögrenin bundan karlı ama illaki herkesce bilinen tasarım istiosanız bende 300 tane var alın bol bol inceleyin hatta istediginiz sitenin flashını calıp size vereyim ama emek olmadıktan sonra neye yarar
Mesaj28.01.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava konuşuon kardeş ok bişiler biliosan anlat, akıl verme ok. bak biz bildiğimiz bişeyi nasıl paylaştık sende öle yap akıl vereceğine ok sölemesi kolay burdan onu yapacağına bunu yap dion o kadar kolaymı o dediğini yapmak burda kaç kişi yapabilir anlatsak bile ben en pratik olanını anlattım sende akıl verceğine bişiler paylaş ok.
Mesaj09.02.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink Wink
Mesaj13.02.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel anlatım Wink
Mesaj21.03.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj21.03.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bana da yaprar msıın bir tane...
Mesaj04.06.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben anlatımı yaptım gayet basit ve net çoğu kişi öğrendi dikkatle incelersen çözersin işi yapmak sorun değil ama öğrenirsen muhtaç olmazsın o yüzden diom ok
Önceki mesajları göster: