Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2009, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Dergime Sponsor'a Benzer bişi arıyorum:D

Arkadaşalr başlıktada belirttiğim gibi yeni bir derrgi üzerinde çalışmlara başladık programlardı yazılardı falan derken resimlere vakit kalmadı dergi veya gazete olucak ondan emin değiliz dergimize&Gazetemize resimlerle ilgilencek tasarımdan en az %80 anlayan bir arkadaş arıyoruz örn:Gazete olursa posta gazetesi verya üstte bi resim var onun üstünde yazı yazıyo altındada küçük bir şekilde 14. sayfa diyelim bütün öle şeyleri hazırlicak direk eklenmeyen resimleri yani üzerinde çalışma yapılması gereken resimlerle ilgilenecek

dergi olursa kapağı hazırlicak kapakta manken falan sonra kküçük resimler yazılar falan ve içindeki üzerinde edit yapılması gereken resimlerle uğraşıcak

eğer dergi olursak 2-3 haftada bir yeni sayı yapıcaz (20 küsür sayfa)
eğer gazete olursa 2-3 ünde bir çıkıcak (15 sayfa falan)

ve bunları gittikçe çoğaltıcaz

Sıkça Sorulan Sorular Mr. Green

1-sponsorun kazancı ne olucak:
sponsorumuzun sitesini veya iş yeri varsa gazetemizin veye dergimizin her sayısında tam tamına 1 sayfasını ona ayırıcaz sitesinin veya işyrinin reklamı olucak

2-Peki kaç kişi bu dergiyi okur:
valla bizim amacımız büyük ilk sayılarda gazetede 20 dergide 50-60 tahmn ediyoruz sonrada büyücez 500-600

3-peki neden gazete 20 dergi 60:
Gazetenin daha hızlı yeni sayısı çıkacağı için ama dergiyi okumaya vakitleri olur...

4-Ya sponsorun sitesine kimse gelmezse:
Öle bi olasılık şuan yok:) en az dergide 30 ziyaretçisi olur tabi buda öbür sayılarda artıcak

5-Sizin geliriniz ne olacak:
Ya ne yalan sölim ben bu dergiyi para kazanmak için açıyorum:) dergimizde gazetemizde çeyrek yarım ve tam sayfalık reklam bölümleri olucak bunlardan para kazanıcaz bide reklamstore gibi yerlerden reklam eklicez...

çok konuştum yeter bizimle çalışmak istiyorsanız buyrun
Önceki mesajları göster: