Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2007, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteyi degistirdigi halde icerik eskisi gibi görünüyor ise

F5 tusuna basin arkadaslar. (sitenin sayfalarini broswer da gösterirken)

En son selin tarafından 12.08.2007 14:38:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.08.2007, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol abla:D
Mesaj12.08.2007, 05:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bukadar Saçma Bir Bilgi Bukadar Cahil Bir Topluluğun Olduğunu Kanıtladı Bukadar Seviyemiz Düştü Onu Anlamıcak Bir İnsan En Fazla 10 Yaşındaki Çocuk, Çocuk Çoluk:D Neyse

Saygılarımla...
Mesaj12.08.2007, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon ama benim babam 62 yasinda ve bu bilgiyi bilmiyordu, haksizlik yapiyorsunuz. Herkes sizin gibi süper bilgili olmayabilir.

bedava-sitem.com daki kullanicilarimizi cahil olmakla sucladiginizin farkinda misiniz?

Tekrar hatirlatiyorum, bedava-sitem programlama bilgisi cok ya da hic olmayan bir kesime hitabetmektedir. Bu durumda baskalarina basit gelen bir bilgi herkes icin cok dogal olmayabilir. Insanlarin sormaya cekinmelerine itmek degil bu forumun amaci, en basit konulara bile yardimsever bir sekilde yaklasmaktir. Bilmemek ayip degildir demis atalarimiz...
Mesaj12.08.2007, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Pardon ama benim babam 62 yasinda ve bu bilgiyi bilmiyordu, haksizlik yapiyorsunuz. Herkes sizin gibi süper bilgili olmayabilir.

bedava-sitem.com daki kullanicilarimizi cahil olmakla sucladiginizin farkinda misiniz?

Tekrar hatirlatiyorum, bedava-sitem programlama bilgisi cok ya da hic olmayan bir kesime hitabetmektedir. Bu durumda baskalarina basit gelen bir bilgi herkes icin cok dogal olmayabilir. Insanlarin sormaya cekinmelerine itmek degil bu forumun amaci, en basit konulara bile yardimsever bir sekilde yaklasmaktir. Bilmemek ayip degildir demis atalarimiz...

Ooo Bu konuşmaya Hayran Kaldım Tebrik Ediyorum Bide %100 Sana Katılıyorum Smile
Mesaj12.08.2007, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afedersiniz Ama Soruyu Soran Babanızmı ?
Mesaj12.08.2007, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

filimindir yazmış:
Afedersiniz Ama Soruyu Soran Babanızmı ?

dostum ona laf çarptırma denir sen demişsin 10 yaşındaki çoluk çocuk selin hanımda yaş olarak herkesten yüksek babasının bilmediğini örnek vermiş bu durumda şu anda sen anlamamış durumdasın Razz Demekki kimseyi küçük görmemek lazım
VE EN ÖNEMLİSİ HERKESE SAYGI
Mesaj12.08.2007, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayir soruyu soran simdiye kadar teknik destege bu soru ile e-mail göndermis olan 100 civarinda kullanicidir, babam bir örnek idi, sadece babam sordu diye foruma yazacak degilim, ben kullanicilarin "genel" problemlerine yönelmeye calisiyorum, cok sorulan basit seyleri konu olarak aciyorum
Mesaj13.08.2007, 05:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin doğru söylüyor hatta kaç kişi daha pc yi açmasını bilmiyor bilmeyenlere cahil diyemezsiz çünkü senın gbi gençliğinde televizyonu zor görmüş olanlar var
Mesaj13.08.2007, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu da benden olsun Laughing