Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yardım edin!!!!!

Merhaba arkadaslar. Ben benim siteme hareketli resimler yüklemek istiyorum.Şifreleri buldumda bu sifreleri nereye yazacağımı bilmiyorum. Embarassed Question acaba bana yardım edebilir misiniz Question lütfen.yardımlarınız için simdiden tesekkürler Smile
Alıntı:
Mesaj27.01.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

şifre derken ne demek isteidiğin halen anlmadım şifreden kastın nedir?
Mesaj27.01.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

şifre dediğiniz galiba kodlar yanılmıyorsam bu kodları istediğiniz yere ekleyebilirsiniz sayfalara eklemek istiyorsanız
Arrow sayfalarımı değiştir
Arrow kaynak butonuna bas
Arrow kodu ekle ve kaydet

iyi çalışmalar Wink

yardım karşılıksız güzeldir
Mesaj27.01.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kizilozkoyu yazmış:
şifre dediğiniz galiba kodlar yanılmıyorsam bu kodları istediğiniz yere ekleyebilirsiniz sayfalara eklemek istiyorsanız
Arrow sayfalarımı değiştir
Arrow kaynak butonuna bas
Arrow kodu ekle ve kaydet

iyi çalışmalar Wink

gerçekten tebrik ederim güzel tahmin
40 yıl düşünsem aklıma gelmiye bilirdi / belkide gelirdi. her neyse...

@tarih-yurdum
şifre ve kod arasında hiç bir alaka yok
soruları daha açıklayıcı sorarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz
tuhaf tuhaf sorularla insanları komaya sokmanın anlamı yok değil mi ama? (bu kısım şaka amaçlıydı)
Mesaj27.01.2009, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen yardım edin!!!!!

tarih-yurdum yazmış:
Merhaba arkadaslar. Ben benim siteme hareketli resimler yüklemek istiyorum.Şifreleri buldumda bu sifreleri nereye yazacağımı bilmiyorum. Embarassed Question acaba bana yardım edebilir misiniz Question lütfen.yardımlarınız için simdiden tesekkürler Smile
Alıntı:

gif sitelerini incele

flash banner eklemek yasaktır !
Mesaj04.02.2009, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu: (mantıklı cevap yazın)

Arkadaslar,
ben burda size soru soruyorum.Siz de birbirinizi yiyorsunuz.dediğimi tam anlamayanlar var.Bu arada kizilozkoyu ben senin dediğini biliyorum zaten ama resimler cıkmıyor sadece yazılar cıkıyor.Ama önerin için saol.(hiç işime yaramadı ama neyse)Önerilerinizi buraya veya h.sidan( at )hotmail.com a yollayabilirsiniz. Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj05.02.2009, 00:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: (mantıklı cevap yazın)

tarih-yurdum yazmış:
Arkadaslar,
ben burda size soru soruyorum.Siz de birbirinizi yiyorsunuz.dediğimi tam anlamayanlar var.Bu arada kizilozkoyu ben senin dediğini biliyorum zaten ama resimler cıkmıyor sadece yazılar cıkıyor.Ama önerin için saol.(hiç işime yaramadı ama neyse)Önerilerinizi buraya veya h.sidan( at )hotmail.com a yollayabilirsiniz. Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy

1) kimse birbirini yemiyor. bunu nerden çıkardın?
2) email adresi vermek yasak!
3) "html kodu nasıl eklenir" ile ilgili bir konu vardı sabit olarak oraya bakmanı öneririm.
Önceki mesajları göster: