Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: google reklamları önerileri

sitemdeki gogle reklamları sitemin içeriğine gelen ziyaretçileri başka sitelere yönlendiriyor.benim sitem oriflame ürünlerini tanıtan site, google reklamlarıda oriflame üye olmak,oriflame kayıt,oriflame ürünleri diye başlık atıyor,o zaman benim siteme gelenler benim başlığım zannederek oraya gidiyor bende mağdur oluyorum,amacım ziyaretçi bulmak lütfen sitemde geçen konularla ilgili değilde başka konularla ilgili reklam yapınız,şimdiden ilginiz için teşekkürler...
Mesaj28.01.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya cunobag sana ilk açtıgın konuda cevabını verdı konuyu kıtledı tekrar tekrar ne uzatıyorsun insanlar sana bedava-site açma imkanını sunuyor küçüçük bir yerinede reklam koyuyor aynı imkanı sen verseydın yapmazmıydın bunu ?
Saygılar...
Mesaj28.01.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google reklamları önerileri

gercekoriflame yazmış:
sitemdeki gogle reklamları sitemin içeriğine gelen ziyaretçileri başka sitelere yönlendiriyor.benim sitem oriflame ürünlerini tanıtan site, google reklamlarıda oriflame üye olmak,oriflame kayıt,oriflame ürünleri diye başlık atıyor,o zaman benim siteme gelenler benim başlığım zannederek oraya gidiyor bende mağdur oluyorum,amacım ziyaretçi bulmak lütfen sitemde geçen konularla ilgili değilde başka konularla ilgili reklam yapınız,şimdiden ilginiz için teşekkürler...

google raklamlarını bedava sitem şu sitede şu olsun o sitede şu olsun diye ayarlamıyorum google bunu kendi ayarlıyor.reklamlar siteye uygun reklamlar olur.google reklamlarından rahatsız oluyor iseniz sitenizin dilini degiştirerek google reklamları yerine başka bir reklam olmasını saglayabilirsiniz...

Önceki mesajları göster: