Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Programsız resminize parıltılar ekleyin (Resimli anlatım)

Öncelikkle anlatım tamamen www.sanal-iz.tr.gg ye aittir kesinlikle alıntı değildir.Sizlere 1 nebze yararlı olabildimse ne mutlu bana Smile

başlıyoruz ;

Bildiğimiz üzere hepimizin kullandığı imageshack adlı site yani resimleri upload ettiğimiz sitenin bir güzel özelliği daha bulunmaktadır ve çok kullanışlı olduğu için işinize yarayacağını düşündüm buyrun anlatım aşağıdadır kolay gelsin

Arkadaşlar programsız sadece resim upload sitesinden istediğiniz resme çok güzel çeşitli parıltılar verebilirsiniz hem de çok basit.

Öncelikle web sitesine tıklıyoruz BURADAN .Gözat tan bilgisayarınızda mevcut olan resmi seçiyoruz.

Açılan sayfadan resmin yanındaki "Make Glittery Image" butonuna tıklayın

Yeni sayfada parıltı seçeneğinizi belirleyip işaretleyin hangisi hoşunuza gittiyse artık

Yandaki "save" butonuna tıklayarak seçtiğimiz gif i kayıt ediyoruz

yeni açılan sayfadaki resmin üzerine tıklayın

ve sonuç :

arkadaşlar illaki bilenler vardır bizim amacımız bilmeyen arkdaşlarımıza yardımcı olmak... Eğer verildiyse özürdiliyorum ama ben arama yaptım verilmemiş...
TAMAMEN www.sanal-iz.tr.gg YE AİTTİR !!!
Mesaj29.01.2009, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

biliyordum yinede teşekkürler!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj29.01.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Biliyordum Ancak...

Emeğin İçin Teşekkürler.. Wink
Mesaj30.01.2009, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten bende milmeyenler için koymuştum Laughing Wink
Mesaj30.01.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

emeğinize sağlık, teşekkürler Wink
Mesaj30.01.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Paylaşım için teşekkürler Wink
Mesaj30.01.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu ben bilmiyordum
anlattıgınız iyi oldu ögrenmiş oldum teşekkürler
Mesaj30.01.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben resimleri imageshac.us a upload etmiştim sanırım reismler silinmiş.Ama ben herresimin üzerine yazıylada yazmıştım isteyen oralardan da faydalanabilir...