Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Yine açılmayan sitem hakkında

öncelikle burada bana cevap yazacak arkadaşların gün içinde foruma yazdığım yazıyı okuyup öyle cevap vermelerini rica ediyorum .

Sitemde olan problemleri daha önce yazmıştım. Bir müddet beklemenin veya en son eklediğim sayfaları silmemin doğru olacağı söylenmişti.Son olarak sayfaları silmeye karar verdim fakat sayfaları silmek için girdiğim sayfamı değiştir bölümündede problem var.Bütün sayfalar html kodu olarak görünüyor ve sayfaları hiçbir şekilde silemiyorum.Şimdi ne yapabilirim?
Mesaj30.01.2009, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayarlara gırıp asağı ının orda profesyonel ayarlar var html kod kutucuğu gosterılsınmı yazan kutuyu bos bırakın
Mesaj30.01.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca son sayfalar dan once son ekledığınız kodları sılın daha doğrusu bır yere kopyalayın olmassa son sayfaları sılın
Mesaj30.01.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğinizi yaptım.html kodunu sildim yine sayfalarıma ulaşamıyorum.Sayfamı değiştire tıkladığımda bir sayfaya girmek istiyorum fakat orda bilgisayar donuyor ne ileri ne geri gidemiyorum oturumu kapatıp tekrar girmek durumunda kalıyorum.
Mesaj30.01.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayarlara gırıp asağı ının orda profesyonel ayarlar var html kod kutucuğu gosterılsınmı yazan kutuyu bos bırakın

bunu doğru yaptınıza emin olun?
Mesaj30.01.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminimm.
Mesaj30.01.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağ tarafa eklediğim bir kod vardı onu sildim dediğiniz gibi html kodu gösterilsinide sildim şimdi sayfaları yönetim bölümünden görebiliyorum.Anasayfayı hala yönetim panelinden göremiyorum.Son eklediğim üç sayfayıda silip olup olmadığını yazacağım.
Mesaj30.01.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

son eklediğiniz sayfalara kod eklediysen onlarıda sılınız
Mesaj30.01.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

en son eklediğim üç sayfayı sildim problem hala devam ediyor.Başka kod ekleyip eklemediğimi hatırlamıyorum
Mesaj01.02.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki bu yazıyı sonradan okuyanlar olur diye yazıyorum Tasarımımı değiştirdim ve problem düzeldi.
Önceki mesajları göster: