Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu site Bilgisayarınıza Zarar Verebilir

Bu yazı şuanda google de arama yapam tüm pclerd çıkıyor olmalı hata ne sizde ne de arttığınız sitededir.Hata googleden kaynaklanmalıdır.Merak edenlere duyrulur.Yakında google olaya el atacaktır.İyi günler Wink
Mesaj31.01.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler hocam. Wink
Mesaj31.01.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler abi bendede zaten arıza var...Bir an düşündüm benim pc kafayımı yedi diye... Razz Razz

Mesaj31.01.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
Mesaj31.01.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkürler..
Mesaj31.01.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google'ı adres çubuğu olarak kullananlara kapak olsun.

Herkez bedava-sitem'e girerken önce google giriyor ordan buraya ulaşıyor.

Bir gün internete giremez hale gelebilirsiniz..
Mesaj31.01.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

webuz yazmış:
Google'ı adres çubuğu olarak kullananlara kapak olsun.

Herkez bedava-sitem'e girerken önce google giriyor ordan buraya ulaşıyor.

Bir gün internete giremez hale gelebilirsiniz..

Tehdide dayanan ahlak, bir erdemlilik olmadığından başka, güvenilmeye de layık değildir.
Birtakım kuşbeyinli kimselere kendinizi beğendirmek hevesine düşmeyiniz; bunun hiçbir kıymeti ve önemi yoktur.
Bir milletin ahlak değeri, o milletin yükselmesini sağlar.
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.
Saygısızlığın, saldırının küçüğü, büyüğü yoktur.
Samimiyetin lisanı yoktur. Samimiyet sözlerle açıklanamaz. O, gözlerden ve tavırlardan anlaşılır.
Medeniyetin esası, ilerlemesi ve kuvvetin temeli, aile hayatın-dadır. Bu hayattaki fenalık mutlaka toplumsal, ekonomik ve politik beceriksizliği doğurur.
Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur.
Arkadaşım son kez söylüyorum kapak olsun gibi sözler filan kullanmayalım yakışmaz bize Wink
Mesaj31.01.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben o yazıyı görünce ödüm koptu.Zaten bilgisayar yeni birde annem görseydi kafamı kırardı senmi koydun bu virüsü diye(bilgisayardan pek anlamadığı için bişeyde diyemiyorum anneme.virüs yazısını görürse mecburen dayak:))

pc'yi kapadım görmesin diye Very Happy Açtığımda düzeldi
Mesaj31.01.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Düzeltildi Very Happy
Mesaj31.01.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

city-planet yazmış:
Ben o yazıyı görünce ödüm koptu.Zaten bilgisayar yeni birde annem görseydi kafamı kırardı senmi koydun bu virüsü diye(bilgisayardan pek anlamadığı için bişeyde diyemiyorum anneme.virüs yazısını görürse mecburen dayak:))

Mr. Green Mr. Green Mr. Green AHA YİNE OLDU KAPA BİLGİSAYARI!. Mr. Green Mr. Green

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj31.01.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

city-planet yazmış:

Arkadaşım yeni aldıgına göre pc yi virüsünde ne oldugunu bilmiyosun sanırım Laughing bu siteye girmeyin zarar verir yazısı site virüslü oldugu icin degil o site copriyt hakkı olan siteden bişeyler calmış ve site sahibi şikayet edmiş googleye ve googlede onu aynen o şekilde yapıp siteye girmeye izin vermez ama adres cubugundan girersiniz tabi o ayrı konu Laughing GooGLE de hata yapdı helal olsun diyorum onlara Razz neyse Anladın demi arkadaşım city planet korkmana gerek yok pc ne virüs girmez sen iyi bir virüs programı kullan Wink ayrıca şunu belirtiyim pc in icin fazla korkarsan o pc fazla o evde durmaz Wink
Mesaj31.01.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
city-planet yazmış:

Arkadaşım yeni aldıgına göre pc yi virüsünde ne oldugunu bilmiyosun sanırım Laughing bu siteye girmeyin zarar verir yazısı site virüslü oldugu icin degil o site copriyt hakkı olan siteden bişeyler calmış ve site sahibi şikayet edmiş googleye ve googlede onu aynen o şekilde yapıp siteye girmeye izin vermez ama adres cubugundan girersiniz tabi o ayrı konu Laughing GooGLE de hata yapdı helal olsun diyorum onlara Razz neyse Anladın demi arkadaşım city planet korkmana gerek yok pc ne virüs girmez sen iyi bir virüs programı kullan Wink ayrıca şunu belirtiyim pc in icin fazla korkarsan o pc fazla o evde durmaz Wink

Anladım Smile
Mesaj31.01.2009, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

google amca hastalanmış bir ıhlamur içmiş iileşmiş Smile

Önceki mesajları göster: