Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2007, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu: com adresi ne nasıl ??

yapmıs oldugumuz siteyi coma nasıl ceviririz..
Mesaj11.08.2007, 05:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

domain alırsın buraya yonlendirirsin
Mesaj12.08.2007, 06:23 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıl yapılır!!!

Nasıl amma
Mesaj12.08.2007, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

domain satan firma bulursun, domain i alirsin, sonra icine bir dosya yükler, buraya yöneltirsin, bakiniz site yönlendirme. cok yakinda bedava-sitem bunu kolaylastirmak icin domain satisina baslayacaktir, o zaman isimleriniz otomatik istediginiz gibi biter
Mesaj12.08.2007, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım uygun bir fiyat olur. Yani http://www.isimtescil.net te mesela $5.99 yani bundan pahalı olmaz galiba.
Mesaj12.08.2007, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ordan biraz daha pahali olacagi kesin, cunku yönlendirme otomatik gerceklesecek.. ama bizden alinmasi sart degil tabiki, bekleyelim görelim, servis sunulmaya baslayinca haberler bölümünden takip edebilirsiniz.
Mesaj12.08.2007, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
domain satan firma bulursun, domain i alirsin, sonra icine bir dosya yükler, buraya yöneltirsin, bakiniz site yönlendirme. cok yakinda bedava-sitem bunu kolaylastirmak icin domain satisina baslayacaktir, o zaman isimleriniz otomatik istediginiz gibi biter

Bu Habere Sevindim Sn. Selin Sizlere Katkı Sağlamak İçin Sırf Sizden alırım O domaini Ama Domain Host Bunlar Hakkında fazla Bilgili Deilim Bana Ayrıntılı Bilgi Verebilirmisiniz Açaba Özel MSJ'Dan Filan Yazabilirmisiniz Teşekkürler ...
Mesaj12.08.2007, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, kon ubelirlendikten sonra haberlerde ayrintili yazacak. Iyi günler.
Mesaj12.08.2007, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm teşekkür ediyorum anlarsam bu işten domaini filan alcam iyi akşamlar ..
Mesaj12.08.2007, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim dediğim yerde de yönlendirme ücretsiz. bence $6 den fazla olmamalı. Neyse şimdi başka firmanın reklamını yapmanını bir anlamı yok asıl önemli olan Domain alınca info( at )sncompany.tr.gg gibi mail adreside alabileceğimiz ve bu adresten mail atabileceğimiz bir sunucuda olması. Diğer Domain şirketleri bunuda sunuyor.
Mesaj13.08.2007, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim tercihim www.ihs.com.tr 'dir isimtescil'e göre domain işlemlerinde daha hızlı ve destek konusunda da çok başarılılar.
Mesaj25.07.2008, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Mesaj25.07.2008, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnm bbm ztn .com dan ypmışdı işyeri için yılda 200ytl werio Crying or Very sad Crying or Very sad bana werse keşke Mr. Green