Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem yemini ??

Arkadaşlar ben böyle bişi düşündüm görüyoruz bir çok yasak içerikli site açılıyor genelde forum kuralarına uyulmuyor bence şöyle bişi olsun birisi bedava-sitem açarken ben yemin etirilsin işte bu kuralara uyacama yemin ederim felan filan sizce nasıl bi fikir.... Rolling Eyes
Mesaj01.02.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz bir düşünce bence
Mesaj01.02.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
başka bi düşüncen varsa sole en azından ben düşünebiliyorum...
Mesaj01.02.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede gereksiz!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj01.02.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bir şey var zaten sözleşmede kurallar var onları kabul etmeyen site yapamaz Wink
Mesaj01.02.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen gereksiz demeyelim...Farklı Fikirlere ve Düşüncelere Saygı Duymalıyız...

Kardeşim bence boyle birşeye gerek yok zaten siteler kötü içirekli acıldıgında moderatör arkadaşlarmız siliyor... Wink

Mesaj01.02.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Arkadaşlar lütfen gereksiz demeyelim...Farklı Fikirlere ve Düşüncelere Saygı Duymalıyız...

Kardeşim bence boyle birşeye gerek yok zaten siteler kötü içirekli acıldıgında moderatör arkadaşlarmız siliyor
şimdiye kadar kaç tane silindi çok merak etim Neutral
Mesaj01.02.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:

Böyle bir şey var zaten sözleşmede kurallar var onları kabul etmeyen site yapamaz Wink

Çok site silindi.
Örnek :
www.zamankop.tr.gg(aklıma ilk bu geldi)
Mesaj01.02.2009, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu bilmiyorum ama kötü içerikli siteler siliniyor...İnanmassan benim bir tane sitem silindi...O da baska bırının tasarımını kullandım dıye...Madem cok merak edıyorsun moderator arkadaşlara sor bugune kadar kac tane sıte sıldınız dıe... Wink

Mesaj01.02.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Düşüncelere Açığız...

Her Düşünceden Güzel Şeyler Ortaya Çıkar Bunu Unutmayalalım... Wink
Mesaj01.02.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:

tartışmaya gerek yok arkadaşımız resimli olarak olması gerekeni anlatmış daha bunun üzerine konuşmaya gerek var mı ?
Mesaj01.02.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@nettekiparam

Tartışma Ortamı Yok Kardes Arkadaş Uyarı Yapıyor Sadece Wink
Mesaj01.02.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetoplist yazmış:
Alıntı:
başka bi düşüncen varsa sole en azından ben düşünebiliyorum...

bu alıntıya dikkat çekerim ben en azından düşünebiliyorum sözünü karşı taraf hakaret sayabilir en baştan uyarı yapayım dedim Wink
Mesaj01.02.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

[/quote]
tartışmaya gerek yok arkadaşımız resimli olarak olması gerekeni anlatmış daha bunun üzerine konuşmaya gerek var mı ?
Alıntı:
peki arkdaşım sitemize açarken kaç kişi o sözleşmeyi okudu doğru soleyin hepsi tamı tamına kim okuduu
Mesaj01.02.2009, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetoplist yazmış:

Alıntı:
peki arkdaşım sitemize açarken kaç kişi o sözleşmeyi okudu doğru soleyin hepsi tamı tamına kim okuduu
[/quote]

Arkadaşım her şeyin bir kuralı var onu okumak zorundasın yaptığın tüm herşey ip adresinle birlikte bs arşivlerinde mevcuttur. Yasal bir uyarı ise o sözleşmede belirtilmiştir. Eğer huhuki bir durum olursa bs biz sözleşmede belirttik der ve haklı çıkar Wink