Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2007, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu: bu siteden bana gelen yazı ibretlik olsun dedim böleleri

kanky fm diye bir siteden ziyaretçi defterme yazılan yazıyı okumanızı tavsiye ederim nasıl biri siz karar veriniz

ziyaretçi defterim için tıklayınız

ve yazdıgı yazı

Kod:
a. q bide bedava yapacagi siteyi parayla yapiyo
bedava derken domain ve hostingi bedava

laan sinirlendirme 25 35 ytl nelan buu

ben gelin belese yaparim
iletisime gecin sitemden

merak ediom yaptıran olurmu olsada bu salak parayı nasıl alcak heralde paypaldır

IP adresimi sapına kadar al zaten deistiriom
IP Adresim (kendi ellerimler walla dogru veriom a ma deistircem yanlis olcak :D):81.214.27.41
kolay pc hackingler

bybyby
radyomuza bekleriz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sitenin adresi ve benim ona yazdıgım açıkca aynısını koyuyorum buraya

arkadaşın misafir defteri

Kod:
kardesim milletin işine karışma rekabetin varsa rakabete gel ama konuşma sen bedava yapsana bedava yerlerden reklamsız parasız gerizekalısın halen kendin yapmıyacagını millete anlatma küfürleri sayan biri olarak senden paralı iş bile almam haberin olsun ben parayı fazlasınla olsun diye yapmıyorum heralde ihtiyacım olmadıkca işim ne millete site kurulumunda konuşurken beynini çalıştır derim sana yaptıgınıde gördüm boş tasarım boş çalışma kısadan işler hade kendi işine
Mesaj14.08.2007, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

YORUMLARINIZ
Mesaj14.08.2007, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış boşuna yazmışsın bunları ne gerek vardıki sil gitsin kendi işine bak bunlarla uğraşarak kendi sevineyi belirlemissin arkadasla birlikte
Mesaj14.08.2007, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

DERDIM BUNLARIN SIZLEREDE SATASMAMALARI BOLELERINLE UGRASMAK BENIMDE ISIM DEGIL BEN NE ONUN SITESINDE REKLAM YAPMISIM NE BASKA BISI
Mesaj16.08.2007, 05:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
Önceki mesajları göster: