Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen

BAKIN ARKADAŞLAR ÇOK ÜSTÜME GELİYOR SİTENİZ BU KADAR ÇOK HİT NASIL ALIYOR DİOR HİTCANAVARINA MI ÜYESİN DİYOLAR KARDEŞLERİM
BAKIN HİÇ BİR TOPLSİTE ÜYE DİLİM 2 SİTE HARİÇ
BİR CUNOBAG TOPLİSTİNE BİDE ADD-URL SİTESİNE BUNLAR BANA HİT VERMİYO BİLMİYORUM BENDE ANLAMADIM AMA OLUO İŞTE LÜTFEN FAZLA ÜSTÜME GELMEYİN SAYGILAR

Mesaj01.02.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayacınız bugun yerıne tum olabılır bır bakın?
Mesaj01.02.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam-club yazmış:
sayacınız bugun yerıne tum olabılır bır bakın?

ARKADAŞIM SAYACIM İMZAMDA VAR BAKSANA BÜGÜNÜN İSTATİSLİKLERİDE VAR TÜM İSTATİSKLERDE VAR Wink

Mesaj01.02.2009, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda çok görünüyorsun olabılır bu googledada varsan daha da olabılır Wink
Mesaj01.02.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam-club yazmış:
forumda çok görünüyorsun olabılır bu googledada varsan daha da olabılır Wink

DA GOOGLE KAYITLI DİLİM Sad DA KABUL ETMEDİLER Very Happy

Mesaj konusu:

benimde ilk günlerim hitim de iyi 30 unda actım ilk dun 99 kısı buqunde 121 kısı var
Mesaj konusu: Re: lütfen

msnteyze yazmış:
BAKIN ARKADAŞLAR ÇOK ÜSTÜME GELİYOR SİTENİZ BU KADAR ÇOK HİT NASIL ALIYOR DİOR HİTCANAVARINA MI ÜYESİN DİYOLAR KARDEŞLERİM
BİR CUNOBAG TOPLİSTİNE BİDE ADD-URL SİTESİNE BUNLAR BANA HİT VERMİYO BİLMİYORUM BENDE ANLAMADIM AMA OLUO İŞTE LÜTFEN FAZLA ÜSTÜME GELMEYİN SAYGILAR

Sen İlk Foruma Geldiğinde Sitene Baktım.HitCanavarı Banneri Vardı.Bu Hitleri Hit Canavarından Alıyorsun.Birde Burda Böyle Başlık Açıyorsun.İlk 1,2 Kişi Giriyor Sitene Diğer Gün 50 Kişi Sonraki Gün 150,Bu Günde 350 Kişi Giriyor.Nasıl Oluyor Bu Banada Söylesene.
Mesaj konusu:

google cok tıklanan sıtelerı kendılıınden kaydedıyor
Mesaj konusu:

reklam-club yazmış:
benimde ilk günlerim hitim de iyi 30 unda actım ilk dun 99 kısı buqunde 121 kısı var

benim bugün 3.veya 4.günüm 365 kişi girmiş yarın 4.günümde 1000 olur inş Wink nese ben kaçar by

Mesaj01.02.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende sitemi açtığımda hazır deildi ama böle hit patlaması olmuştu şimdi sitem hazır ama olmuyor olabilir illede bi hile aramak gerekmez
Mesaj konusu:

sabahtan beri forumdasınız. Unutmayın forumda gezdiğiniz sürece isminiz görünmekte. Birde forumda aktif olup yazı yazarsanız forumu gezenler sizi gördükçe sitenize gelir. Unutmayın bs forumda günlük ortalama250-300 kullanıcı bulunduğu gibi günlük 3000 yeni kayıt oluyor. Yeni gelenler kim ne yapmış diye site ziyaretinde bulunur.
Ayrıca sizi rahatsız edenleri bs ye bildirebilirsiniz Wink
Mesaj konusu: Re: lütfen

tekdizayn yazmış:
msnteyze yazmış:

Sen İlk Foruma Geldiğinde Sitene Baktım.HitCanavarı Banneri Vardı.Bu Hitleri Hit Canavarından Alıyorsun.Birde Burda Böyle Başlık Açıyorsun.İlk 1,2 Kişi Giriyor Sitene Diğer Gün 50 Kişi Sonraki Gün 150,Bu Günde 350 Kişi Giriyor.Nasıl Oluyor Bu Banada Söylesene.

hey hitcanavarına üye falan hiç olmadım atma oldu işte milletde hep böle düşünüyor

Mesaj01.02.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yeter artık sacma başlık acarak şuanda bu bölümü batırdınız daha ne diyim size artık burda Tüm sacma başlıkların hepsindeki siteleri şikayet ediyorum yeter artık sizin yüzünüzden forum battı ya daha ne diyim
Mesaj01.02.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Arkadaşlar yeter artık sacma başlık acarak şuanda bu bölümü batırdınız daha ne diyim size artık burda Tüm sacma başlıkların hepsindeki siteleri şikayet ediyorum yeter artık sizin yüzünüzden forum battı ya daha ne diyim

vah vah sen aban bunu diosun he kodes ne diyim sana

Mesaj01.02.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnteyze yazmış:
htlmkodes yazmış:

vah vah sen aban bunu diosun he kodes ne diyim sana

Arkadaşlık bir yana forumda arkadaşlık bir yana Sen ve Senin gibiler herkes buraya canımı sıkdı diye başlık acarsa daha ne diyim forumda konu yerine dertler dinlenmeye başlar arkadaşlar unutmayın eger modlar karar verirlerse bu bölümü kaldırırlar ve eglence yasak olur saten amac eglenmek degil formun sadece biilgi filan ama biz yorulmayalım ve birazda dinlenelim diye bu bölümleri yapdılar siz bu bölümlerin kalkmasınımı istiyorsunuz tabikide hayır arkadaşlar bundan sonra bari sacma başlıklar acmayalım Lütfen