Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2009, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Luis Dede çok sevindi...

Aragones Çok Mutlu Oldu
01 Şubat 2009 22:16Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Gaziantepspor karşısında en azından 1 puan çıkarmayı başardıklarını söyledi.

Fenerbahçe ile Gaziantepspor arasında oynanan ve 1-1 sona eren biten karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan İspanyol Teknik Adam, ilk yarının dengeli bir şekilde geçtiğini belirterek, "İkinci yarı yaptığımız bir yanlış vardı. Çok kişi ile hücum yaptık; ancak geri dönüşlerde sıkıntı yaşadık. Onlar ise orta alanda iyi press yaptılar. Herkesin ileriye gidip defans güvenliğini unutması bu sonucu çıkardı. En azından 1 puan çıkarmayı başardık." diye konuştu.

Karşılaşmanın ikinci yarısında oyunu açamadıklarını ifade eden Aragones, "İkinci yarıda hep çok kişi ile atak yapmaya çalıştık. Defans güvenliği ikinci plana atıldı. Özellikle oyunu ikinci yarıda açamadık ve onu yapamadık. Selçuk'un yerine giren oyuncum sakatlandı. Hala geriye dönüşlerde sıkıntı yaşıyoruz. Düzeltmemiz gereken noktalardan birisi de budur." dedi.

Bu arada, Gaziantepspor maçının sonlarına doğru oyuna giren ve kısa süre sonra oyundan çıkan Josico'nun sol arka adelesinde yırtık olduğu açıklandı.
Mesaj02.02.2009, 00:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayin Aragonez 1950 lerin futbol temposundan bahsediyordur o donemlerde bir puan mutlu ederdi

bir puan nasil mutlu eder bir insani örnek sampiyonlar liginde bir puan alsan tur atlarsin o puani alirsin sabaha kadar cosarsin tutkuya kaqpilirsin ozaman sevinirsin

sampiyonlar ligi giti 2 puanda kaldin (tesaduf olurmu hic cnm) Smile
ondan sonra hedef kadikoyde kupa denildi uefaya katilamdan elendi
turkiye kupasinda kaybetmeden devam ediyorsun bak bu iyi
ligde bir yenip bir kaybediyorsun birde berabere kaliyorsun mac basi degisiyor bir puana seviniyorsun
mac esnasinda bir yerlere dala dala kaliyorsun ne dusundugun belirsiz

sayin aragonez suc sende degil yonetimde

tuncay,aurelio,kezman,anelka,nobre appiah,özati gonderiyorsun yerine
maldonado josiqo güizayi aliyorsun

maldonado josiqo arti guziayi toplasan bir tuncay sanli etmez appiah hic etmez aurelio hic etmez ben baska ne diyim ondan sonra salanirsiniz okyanisdaki dalgalara kapilmis gemi gibi nereye vursaniz denize savrulursunuz böyle

eee neydim degil ne oldum diyeceksiniz

bu bir galatasarayli olarak aklimdan gecen hic bir yaziyi arkniyetli yazmadim farkindaysaniz sayin cumlesini bile kullandim Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.02.2009, 01:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
sayin Aragonez 1950 lerin futbol temposundan bahsediyordur o donemlerde bir puan mutlu ederdi

bir puan nasil mutlu eder bir insani örnek sampiyonlar liginde bir puan alsan tur atlarsin o puani alirsin sabaha kadar cosarsin tutkuya kaqpilirsin ozaman sevinirsin

sampiyonlar ligi giti 2 puanda kaldin (tesaduf olurmu hic cnm) Smile
ondan sonra hedef kadikoyde kupa denildi uefaya katilamdan elendi
turkiye kupasinda kaybetmeden devam ediyorsun bak bu iyi
ligde bir yenip bir kaybediyorsun birde berabere kaliyorsun mac basi degisiyor bir puana seviniyorsun
mac esnasinda bir yerlere dala dala kaliyorsun ne dusundugun belirsiz

sayin aragonez suc sende degil yonetimde

tuncay,aurelio,kezman,anelka,nobre appiah,özati gonderiyorsun yerine
maldonado josiqo güizayi aliyorsun

maldonado josiqo arti guziayi toplasan bir tuncay sanli etmez appiah hic etmez aurelio hic etmez ben baska ne diyim ondan sonra salanirsiniz okyanisdaki dalgalara kapilmis gemi gibi nereye vursaniz denize savrulursunuz böyle

eee neydim degil ne oldum diyeceksiniz

bu bir galatasarayli olarak aklimdan gecen hic bir yaziyi arkniyetli yazmadim farkindaysaniz sayin cumlesini bile kullandim Wink

bir gsli olarak fb hakkında yorum yapman güzel iyi veya kötü aşalığıyı bişiy olmazsa sorun yok ben sivassporu tutuyorum hemde fbyi

Mesaj02.02.2009, 02:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

dengeler neyi gerektiriyorsa oyle olurum Wink

basarilar dilerim
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.02.2009, 02:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aragones buranın türkcell süperlig olduundan haberi yok heralde kaybedilen 1 puan şampiyonluğu elden götürür
Mesaj02.02.2009, 02:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivaslisin demisdinya

sana yemin ediyorum belki benim istedigim kadar kimse yoktur sivvasporu sampiyon olarak görmek ornek gs 17 kez almis bu kupayi 18 olsa basari olur olmasa olan ustu hal olmaz yani turkiye acisindan degisen birsey olmaz

ama sivasspor sampiyon olursa turkiye ayaga kalkar

turk futboluna isik sacar vs vs

Wink
Mesaj02.02.2009, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden mutlu olmasın ki??Sahada volkan haricinde adam gibi oynayan yoktu g.antepin kazanması gerekirdi ama forvette yeteneksiz kaldılar!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj02.02.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
neden mutlu olmasın ki??Sahada volkan haricinde adam gibi oynayan yoktu g.antepin kazanması gerekirdi ama forvette yeteneksiz kaldılar!.

Fenerbahçe Gibi 4 Büyükler Dediğimiz Grubun Bir Parçası Takım Elindeki O Kadar Kaliteli Futbolcuya Sahipken Bir Gaziantep Gibi Anadolu Takımlarından 1 Puan Alarak Sevinmesi Beni Üzüyor.
Bu Laflarımdan Anadolu Takımlarını Küçümsediğim Çıkarılmasın Lütfen.

Mesaj02.02.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tuncay Anelka Appiah Aurelio nerede bunlar yönetim ne yaptın Tamam tuncay geri dönecek ama ya diğerleri

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Önceki mesajları göster: