Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: tebrikler sivasspor

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final karşılaşmasında, 1-1'in rövanşında Galatasaray'ı konuk eden Sivasspor, normal süresi ve uzatmaları 1-1 sona eren karşılaşmada penaltılar sonucunda rakibine 4-2 üstünlük sağlayarak yarı final biletini aldı.

alıntı:fanatik
Mesaj03.02.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim anlamadigim nasil oluyorda tam 2 senedir galatasarayda hep 10-14 sakat futbolcu oluyor bu dunyanin hic bir ulkesinde yok nasil galatasarayda oluyor tam 2 senedir en az 10 banko ilk 11 de oyniyan futbolcular hep sakat hep sakat doktorlarinmi bir amaci var veya nedir bilemiyorum

ama boyle birsey ne gorulmus ne duyulmus ne garip galatasarayda 2 senedir bu sorun var bugun bile yedek futbolcu sayimiz 5 ne oluyor ya

son olarak gecmis olsun tff yine yapti yapacagini bu sahada maci oynati ya 1 sene once konyada uguru kaybetik dizi donmusdu
bugunde genc yildiz adayi baris ozbeki kaybetik onunda ayni ugur ucardaki gibi dizi dondu oda artik bir kac sene oynamaz tff tebrikkler boyle devam edin

sivasspora basarilar alin gelin su kupayi be sivas Very Happy
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.02.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu: saolun...

paylasim için teşekkkürler.. www.reklammaster.tr.gg
Mesaj03.02.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklammaster
lutfen site yonlendirmesi yapmayiniz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.02.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: ........

nasıl yönlendşrme
Mesaj03.02.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizin adresini yazarak yonlendirme yapiyorsunuz
bu kural disi bir hareketdir

reklam icin bazi seceneklerin var bedava-siteni tani alaninda siteni tanitabilirsin

site degerlendirme alaninda siteni degerlendirmeye alabilirsin
promosyon alaninda da kendine reklam icin banner takas gibi konulari degerlendirebilirsiniz
Mesaj03.02.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

helal be sivas tebrikler vallahi.Herkesi teker teker solluyor sivas.
Mesaj03.02.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

israiliboykotediyoruz yazmış:

gs tam kadroyla oynasa sabahkadar sivasspor oynasa kazanamazdi dostum bunlari göz önünde bulunduralim Wink

sivasa tebrikler
Mesaj03.02.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
israiliboykotediyoruz yazmış:

gs tam kadroyla oynasa sabahkadar sivasspor oynasa kazanamazdi dostum bunlari göz önünde bulunduralim Wink

sivasa tebrikler

Laughing heheh tmm tmm savunma moduna geçme Laughing
Mesaj03.02.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz

ne yapayim üzgünüm

yok ya dostum savunma degil yigidi oldur hakkini yeme
Mesaj03.02.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivasla 3 maç yapıldı 3'ünde de mi kadronuz eksikti
Mesaj03.02.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

sivası tebrik ederiz canı gonulden alır inş kupayida daha bi canla basla sarilir lige de basrilari devam etsin diger anadolu takımları gibi bi sezonluk olmasin inş. ancak bu kadromuzla bu kadr bahanesinden değil gercekten oyle hersey daha fazla sakat vermemk için bence tesekkurler. Wink
Mesaj03.02.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:

evet 3,ünde de kadro eksikti cunki galatasarayin kadrosu 2 senedir hep eksik
bunu gec bu uc mac 10 gun icinde oynandi 10 gun gs gundemini arastir sende gorursun kimler eksik kimler eksik degil Wink
Mesaj03.02.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
fenerlininsitesi yazmış:

evet 3,ünde de kadro eksikti cunki galatasarayin kadrosu 2 senedir hep eksik
bunu gec bu uc mac 10 gun icinde oynandi 10 gun gs gundemini arastir sende gorursun kimler eksik kimler eksik degil

bahanelere gerek yok kardeş bak bize top oynamıyoruz hiç
yididi öldür ama hakkını ver..... Wink
Mesaj03.02.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu: :

sivas kalecisi hile yaptı her penaltıda 1 adım öndeydi sivas hakkı ile almadı maçı sivası kınıyoruz gs camiası olarak

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Önceki mesajları göster: