Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: bi bakarmısınız

arkiler ben siteme müzik koyamıyorum ne olur yardım edin url buldum koydum yinede sitede müzik dinleyemedim arkapilan müiziğini bana açıklayın nerede çalıyor ben url buldum ama olmadı daha başka denedim yindedew olmadı lütfen yardımmm***?????*****
Mesaj03.02.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkiler bi hata oldu biran göremedimde forumda açtığım mesajı onun çiçn 2 defa kaydoldu kusura bnakmayın
Mesaj03.02.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle seçeceğimiz ses dosyasının ağır olmamasına dikkat ediyoruz ki kolay yüklenip takılmadan çalabilsin.
O ses dosyasının url sini mp3 olarak elde ettikten sonra,böyle bir kod içine ekliyoruz
bu kodla ses dosyanız 1 kere çalacaktır

Kod:
<bgsound src="ses url.mp3">

aşağıdaki kod gibi eklersen ses dosyanız sınırsız sayıda çalacaktır.
loop değerini -1 yerine 3 yazarsanız sadece 3 kere çalacaktır.dilediğiniz gibi editleyebilirsiniz.

Kod:
 <bgsound src="ses url.mp3" LOOP="-1">

Aşağıdaki kodda ise ses dosyasının sesin ne kadar alçak yada yüksek sesle çalacağını belirlemiş oluruz.sayı değerini ne kadar yükseltirsek sesi o kadar kısmış oluruz deneyerek ses değerini editleyebilirsiniz.

Kod:
 <bgsound src="ses url.mp3" LOOP="-1" VOLUME="-3000">   

ÖNEMLİ NOT:Kodu body tagları arasında herhangi bir yere ekleyin.

Sana kodu deneyebilmen için mp3 url ile düzenlenmişini veriyorum,deneyebilirsiniz,sadece deneme amaçlıdır,url sık sık değiştirilecektir,bir süre sonra çalmaz.

Kod:
<bgsound src="http://www.jitans.kayyo.com/mp3/sarah-brightman-lacaliffa.mp3" LOOP="-1" VOLUME="-3000">
Mesaj03.02.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tskurler De kod icin bnede Koyum Very Happy
Mesaj14.02.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

saol tşkr