Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2009, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu: KaraKartal Hiç Zorlanmadı...

Kartal Hiç Zorlanmadı!
04 Şubat 2009 22:40Beşiktaş ile Antalyaspor İnönü'de karşılaştı, 1 hafta içindeki 3. randevudan da siyah beyazlılar, Antalyaspor'u 3-1 mağlup etti ve adını yarı finale yazdırdı.

Beşiktaş ile Antalyaspor İnönü'de karşılaştı, 1 hafta içindeki 3. randevudan da siyah beyazlılar galip ayrıldı! Yeni transferler Erkan Zengin ve Fabian Ernst'in de 11'de forma giydiği Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde 2-0'ın rövanşında rakibini 3-1'le geçen Kartal, yarı finale yükseldi NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR..
Beşiktaş'ta transferin son gününde takıma katılan ve önceki gün İstanbul'a gelen Alman futbolcu Fabian Ernst, Antalyaspor ile yapılan Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında ilk 11'de sahaya çıktı.

Beşiktaş formasıyla ilk kez sahaya çıkan Ernst'e, siyah-beyazlı taraftarlar sevgi gösterisinde bulundu. Taraftarlar, Alman futbolcuyu tribünlere çağırıp, Almanca ''Ich liebe dich Fabe'' (Seni seviyorum Fabe) diye bağırdı.
Ayrıca taraftarlar, kaleci Rüştü'den, Ernst'i tribünlere getirmesini istedi.
Rüştü de Ernst'i alarak tribünlerin önüne götürdü. Very Happy BEŞİKTAŞIM SEN ÇOK YAŞA Very Happy
Mesaj05.02.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bravo beşiktaş

Mesaj05.02.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaraylı olarak Beşiktaşı kutluyorum!. Wink Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj05.02.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Galatasaraylı olarak Beşiktaşı kutluyorum!. Wink Wink

aynı şeyi yazmıyım.
Katılıyorum..
Mesaj05.02.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Darısı İnşallah Bugün Bize Mr. Green

Mesaj05.02.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bravo beşiktaşşşşş Mr. Green
Mesaj05.02.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaşım benim Very Happy

Mesaj05.02.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkukapisi yazmış:
bravo beşiktaş

:d Tabi Beşiktaş
Mesaj05.02.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarıalr Dilerim beşiktaş
Mesaj05.02.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

besiktas ernst ve yusuf simseki banko hep ilk 11 de oynatmasi lazim

yusuf hep oynarsa besiktasi ucurur
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj05.02.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu zaman göstercek bi beşiktaşlı olarak yusuf fa fazla güvenmiyorum ama yeni transferide görcez Mr. Green
Mesaj05.02.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
besiktas ernst ve yusuf simseki banko hep ilk 11 de oynatmasi lazim

yusuf hep oynarsa besiktasi ucurur

ben katılmıyorum!Belki ernst shalke'deki gibi yusufta bursadaki gibi olamazlar onlar kötü oynarlarsa ve her maç oynaılırlırsa onların arkasında yedekte bekliyenlere yazık olur!. Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: