Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Hareketli başlık resimi ?

ARKADASLAR SİTEYE KOYDUGUMUZ BASLIK RESMİNİN BELLİ Bİ KISMINI HAREKETLİ YAPMAK İSTİYORUM NASIL YAPARIZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

En son genccayirpinarli tarafından 05.02.2009 21:55:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.02.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: :

bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj04.02.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıl

nasıl yani biraz daha açarmısın
Mesaj04.02.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu Yapmak Mümkün Photoshopta Wink
Mesaj05.02.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ..
Belirli Programlar İle Başlık Resmini Hareketlendir.
Daha Sonra Başlık Resmini Nasıl Ekliyorsan Öyle Ekle Olur Wink

Mesaj05.02.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir yöntemde şudur biraz karışık ama olsun.burada işe <div> kodları giriyor.ilk önce bir hareketli başlık yap ama koymak istedigin başlığın yarısı kadar boyutta .
sonra <div> kodları ile pozisyonun belirle daha sonra hareketsiz olan başlığı yap ve onuda <div>kodlarıyla pozisyonunu belirle (2 resimde birbirine uyumlu olursa fazla bişi anlaşılmaz ) Wink
inşallah anlamışsındır.
Mesaj05.02.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

sanal-platform yazmış:
Merhaba ..
Belirli Programlar İle Başlık Resmini Hareketlendir.
Daha Sonra Başlık Resmini Nasıl Ekliyorsan Öyle Ekle Olur Wink

ama o bir kısmının hareketli olmasını istiyor.
Mesaj05.02.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bannerini hazırlarsın hareketli yaparsın zemini sabit tutup slayt tarzı yapabilirsin Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj05.02.2009, 12:43 (UTC)    

comeonmysite yazmış:
kardeşim bannerini hazırlarsın hareketli yaparsın zemini sabit tutup slayt tarzı yapabilirsin Wink

onu nasıl yapacak o sadece diyelimki sağ tarafı hareketli sol tarafı hareketsiz istiyor anladığım kadarıyla.
Mesaj05.02.2009, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sadece yazılı yapacak anladım fakat iki yrı resim yaparsı birisi hareketli diğeri hareketsiz onlarıda upload ederse ve başlık resmi urlsi kısmınada 2sinin urlsini yazarsa belki olabilir! Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj05.02.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

comeonmysite yazmış:
ben sadece yazılı yapacak anladım fakat iki yrı resim yaparsı birisi hareketli diğeri hareketsiz onlarıda upload ederse ve başlık resmi urlsi kısmınada 2sinin urlsini yazarsa belki olabilir! Wink

mantıklı ama <div>kodlarıyla yapmasını tercih ediyorum.
Mesaj05.02.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadslar benim köy sitem var örnegin baslıga köyümün resmini koycam üzerine bir kısmına da hareketli bayrak ekliyecem photoshop ta denedim ama hareketli resim photoshopta duruyo hareketli bayrak resmini köy resmimin üzerine nasıl koyarım bilmem anlatabildimmi
Mesaj05.02.2009, 19:23 (UTC)    

genccayirpinarli yazmış:
arkadslar benim köy sitem var örnegin baslıga köyümün resmini koycam üzerine bir kısmına da hareketli bayrak ekliyecem photoshop ta denedim ama hareketli resim photoshopta duruyo hareketli bayrak resmini köy resmimin üzerine nasıl koyarım bilmem anlatabildimmi

sen bana resim adreslerini gönder ben sana yapabilirsem yapıp yollarım.
Önceki mesajları göster: