Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu: toplistle ilgili

arkadaşlar iyi bir toplist veya ziyaretçi sayısını gerçekten arttıran bir site biliyo musunuz ?
Mesaj06.02.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

pagerankı yüksek olan toplistler vardır bunlara googleden ulaşabilirsiniz

iyi çalışmalar Wink

Mesaj06.02.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: toplistle ilgili

futbolcap yazmış:
arkadaşlar iyi bir toplist veya ziyaretçi sayısını gerçekten arttıran bir site biliyo musunuz ?

pr si 4 olan 3 ,2,1 olan sitelere ekle siteni benim toplistimden herkes yararlandı reklam amaclı dedil Wink sana önercegim zirveye ekle siteni yada başka sitelere
Mesaj06.02.2009, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnceleyebilirsin.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=74355&highlight=y%FCksek+toplistler
İyi Günler Wink

Mesaj06.02.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteme toplist ve linkler bölümü ekledim ve bir anda -4000 -5000 ziyaretçi kaybına uğradım. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum ve sitelerinde toplist ve linkler bölümü olan arkadaşlara da tavsiyem, bir toplist sitesi değillerse bu 2 ekstradan ateşten uzak durur gibi uzak durmaları.

Bırakın size Google hit göndersin, Google'den daha fazla hit gönderebilecek site mi var? E, varsa bana da söyleyin ben de o siteye göre optimize edeyim sitelerimi Smile

Yanisi, siz a-ha bana bu sitelerden hit geliyor diye sevinirken, Google'deki büyük pastadan payınızdan da vazgeçiyorsunuz. E, bu da bir seçim sonuçta, öyle değilmi???

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Önceki mesajları göster: