Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2009, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu: acil arkadaşlar!Mail ile gönderilen yeni şifremle siteme gir

Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Arkadaşlarım inşallah bana yardımcı olacak bir arkadaşım vardır!??
Unuttuğum şifremin yerine mail ile yeni şifre istedim.Yeni şifre ile bana gönderilen linklerden biri çalışmadığı için digerini tıklamız istendi.Adres çubuğundan girip mail ile gönderilen yeni site adını ve kod girdim.Yanlışım olmadığına eminim.Defalarca deneme rağmen siteme giremiyorum.Üstte belirtilen cookie lere izin vermekle konu alakalımıdır?Öğretmen olduğumuz için öğrencilerime yeni bilgiler eklemem lazım...Kendime ait ikinci bir siteden bunları yazıyorum.
Yardımcı olacak yada aynı problemi yaşayan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.Aciiiil...
Saygılar ve hürmetler...

Sitemin adı>>>>>>>>>> www.2655.tr.gg Fatih'in kar taneleri
Mesaj07.02.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

caps lock a dikkat etin...

olmazsa

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=40106

Mesaj08.02.2009, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Denedi caps Lock tada sorun.
İlginiz için yinede teşekkürler.
Mesaj08.02.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hergün üyesi olduğumuz bir çok siteye giriyorum.
Siteyle ilgili problemleri aşmamızda mutlaka bir yönetici yada modaratör arkadaşımız bizlere yardımcı oluyor.
Allah rızası için bu sitede yardımcı olacak bir kişi yok mu?
Problemlerin aşılmasında hep üye olan (hemde online olacak)üye arkadaşları mızı mı aramamız gerekiyor?
Problemimizi yukarıya yazdım.Şifremi unuttum.Yeni şifre istedim.Geldi.Ancak bana gönderilen linkin biri çalışmadığı için verilen ikinci linki adres çubuğuna yazıp doğruluğuna kesin emin olduğum şekilde girdiğim halde sürekli hata veriyor.Yeniden "yeni şifre" isteyebilir miyim?
Sadece siteme girmek istiyorum.Sonrasını zaten kendimiz biliyoryz.
Sayın site yöneticisi arkadaşlarım,
Lütfen biraz yardımcı olunuz...
Mesaj08.02.2009, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla yine şifre talep edebiliyorsunuz!Ayrıca birde tarayıcınızı değiştirip deneyiniz! Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj08.02.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

mail ile gönderilen şifrelerin nasıl girileceği konusunda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen yardımcı olur musunuz?
Cookie ve caps lock ta sorun yok.Verildiği şekliyle siteye girmeye çalışıyorum.Ama ne hikmetse hep hata veriyor.Yoksa bu işin bilmediğimiz başka basit bir yönümü var?
Aynı derde muzdarip olmuş arkadaşlarım ,
yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj08.02.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim bilipte sizin bilmediğiniz bir şey yok kopyala yapıştır yapın farklı tarayıcı kullanmayı deneyin

iyi çalışmalar Wink

Mesaj08.02.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw kardeşim banada kimse yardım etmiyor benimde mkeglence.tr.gg sitem çalındı kimse yardım etmiyo
Mesaj08.02.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın arkadaşım,
Burada benim en çok şaşırdığım konu sorularımızı cevaplayacak siteden bir arkadaşımızın olmayışı.
Bu kadar üyesi ve özelliği olan bir sitede sorularımızı cevaplayacak birini bulamamak çok acı.
Hemde düşündürücü.
Bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.
Saygılar...

Site Adresim<<<<<>>>>>>>www.2655.tr.gg
Mesaj08.02.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ice-tube yazmış:
yaw kardeşim banada kimse yardım etmiyor benimde mkeglence.tr.gg sitem çalındı kimse yardım etmiyo

Merhaba ..
Konu Dışında Gereksiz Mesajlar Yazmayınız.
İyi Günler ..

Mesaj08.02.2009, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gönderdiğimiz mesajlara cevap alamıyoruz.Özür diliyorum ama sık sık mesaj yazıp yazı kirliliği yapmakta istemiyorum.
Sayın arkadaşım Bari şu sorumuzu cevaplayın diyorum::
-Mail ile yeniden şifre isteyebiliyor muyuz?
-Bu da olmadı siteye giremediğimize göre sitemizin silinmesini nasıl isteyebiliriz?
-Silinmesi için ne yapmamız gerekiyor?
Saygılar.

Site adı : www.2655.tr.gg (Sınıf sitemiz)
Mesaj09.02.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

mail ile yeni şifre isteyebilirsiniz site silinmesi ise şu durumda mümkün değildir supportta bir sorun var ayrıca şu an için bir yönetici bulunmamaktadır

iyi çalışmalar Wink