Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.02.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook’ta ilk boşanma

İngiltere’de Neil Brady adlı kişi, eşini Facebook’a attığı mesajla boşadı.

35 yaşındaki eş Emma Brady, kocasının kendisini terkettiğini Facebook’tan öğrenince şoke oldu. Arkadaşları, Accrington’da oturan Emma Brady’i arayıp, "Kocanın Facebook hesabında ’Neil Brady, Emma Brady ile olan evliliğini bitirdi’ yazıyor" dediler. Bunun üzerine gerçeği öğrenen Emma, şöyle konuştu:

"Kocamın boşanmak istediğine dair en ufak bir belirti yoktu. Geçenlerde Danimarka’da yaşayan bir arkadaşım telefon etti ve Facebook’a eşimin koyduğu boşanma yazısından söz etti. Doğrusu çok şaşırdım. Ama beni asıl üzen, Kanadalı bir kadının bu yazıyla ilgili olarak eşime hitaben yaptığı ’Bundan sonra çok daha iyi olacaksın’ şeklindeki yorumdu." İngiliz Daily Mail gazetesine göre bu, dünyanın ilk Facebook boşanması.
Mesaj09.02.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay be Mesaj ile Bile BoşananLar Var
Sağol @SanaL-Reklam

Mesaj09.02.2009, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
Vay be Mesaj ile Bile BoşananLar Var
Sağol @SanaL-Reklam

Gercekten Doğru Dediğin Kanka Bencede Acayip Vay Gerçekten... Mr. Green

Teşekkürler @Sanal-Reklam
Mesaj09.02.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanal dünyaya alışmalıyız
Teşekkürler.. Wink
Mesaj09.02.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız için ben teşekkür ederim.Gerçekten öyle bu facebook sanal hayatın en büyük kanıtı.Oradan evleniliyor boşanılıyor adam öldürülüyor ticaret yapılıyor.Sanal dünyanın ilk gezegeni facebook olsa gerek Razz
Mesaj09.02.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süpermiş yha saol paylaşımın böyle bi haberi ilk defa duydum neden acaba ? Very Happy Wink
Mesaj10.02.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Millet İyice Kafayı Yedi.Sitede Boşanmamı Olur.Hey Allahım Yaa.