Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamexpert.com Yayıncılarının Dikkatine

Reklamexpert.com reklamlarını yayınlayan sitelerin dikkatine.Reklamexpert.com web adresi şuan için görsel banner reklamında yayın yapmamaktadır.Yani bazı web sitelerinde ve üyelerimizin çoğunda görsel banner reklamları çıkmamaktadır.Bannerlerin yerini acayip yazılar almaktadır.Bu kesinlikle düzelebilir bir problem olup geçicidir.Buradan reklamexpert reklam direktörü olarak bu açıklamayı yapıyorum.Yani bannerleriniz gözükmüyor diye endişelenmeyin.Ve kesinlikle kodları sitelerinizden kaldırmayın.Şuan da yazılı reklamlar devam ediyor görsel reklam çalışmlarından dolayı bannerlede hatalar meydana gelebiliyor.Bu hatalar kısa sürede düzeltilecektir.Kesinlikle bu hataları telafi edeceğimizden şüpheniz olmasın.Reklamexpertte herşet Expert Razz Kesinlikle firmamızdan vaz geçmeyin.Çok kısa sürede tüm sorunlar telafi edilecektir.Kalın sağlıcakla Wink
Mesaj11.02.2009, 05:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım İçin Tesekurler.
Mesaj11.02.2009, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Nasıl yha Ben Bişey Anlamadım
Yani rekLamexpert Senin Siten mi Shocked Rolling Eyes

Mesaj11.02.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

EVET SORUN VAR BENDE TEXT REKLAMA GECİS YAPTIM GÖRSEL İYİ OLUYORDU AMA HAYIRLISI OLSUN...

Mesaj11.02.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

menzililahileri yazmış:
EVET SORUN VAR BENDE TEXT REKLAMA GECİS YAPTIM GÖRSEL İYİ OLUYORDU AMA HAYIRLISI OLSUN...

Merak etmeyin sorun kısa sürede çözülecek.Yani görsel reklamları kaldırmanıza gerek yok Wink ama siz bilirsiniz
Mesaj11.02.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisideneme yazmış:
Merhaba,
Nasıl yha Ben Bişey Anlamadım
Yani rekLamexpert Senin Siten mi Shocked Rolling Eyes

Razz Hayır o sitede Reklam Direktörüyüm benim değil ama Reklamdan sorunlu yetkiliyim.Sanal-reklam.tr.gg ise kişisel web sitem Wink
Mesaj11.02.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hımm
Tamam Başarılar Dilerim. Benıde Alsana Mr. Green Mr. Green

Mesaj11.02.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
Hımm
Tamam Başarılar Dilerim. Benıde Alsana Mr. Green Mr. Green

Mr. Green
Mesaj11.02.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu: