Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Arka Sıradakiler ( İlginç bilgiler ) :=)

Arkadaşlar aşağıda severek izlediğim bir dizi olan Arka sıradakiler ile ilgili bilmediğiniz benim araştırarak ortaya çıkardıgım bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istedim :

1 ) İşte Arka sıradakilerin Kemal hocasının gençlik resmini :

2 ) Arka sıradakilerde Oktay'ın abisi yani Cahit'in 22 Oktay'ın 35 yaşında oldugunu ve bekar olduğunu - ayrıca Cahit'in üniversite'de okudugunu

3 ) Yakın bir arkadaşımın Arka sıradakilerin Temmuz Karikutal yani Yadigarı ile arkadaş olduğunu ..

4 ) Arka sıradakiler'in Sanem'inin daha önce Oyunculuk deneyimi olmadığını

5 ) Arka sıradakiler'in Oktay'ının Profosyonel Voleybolcu olduğunu

6 ) Yaprak dökümünün Fikret'i Bennu Yıldırımlar'ın Arka sıradakilerin Kemal hocası ile evli oldugunu

Biliyormudunuz Razz Razz

En son marasultraslan tarafından 11.02.2009 18:23:45 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Mesaj11.02.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlar Doğrumu Sayın mOd'um
Paylasım İçin TeşekkürLer.!

Mesaj11.02.2009, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

kardesim bilmiyordum bilgiler için saol Wink
Mesaj11.02.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
Bunlar Doğrumu Sayın mOd'um
Paylasım İçin TeşekkürLer.!

evet doğru tek tek araştırdım Razz

Bu arada nette başka yerde bulamazsınız Laughing

En son marasultraslan tarafından 11.02.2009 18:20:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.02.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oktay rolündeki 35 mi??! Shocked

teşekkürler güzel araştırma! Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj11.02.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim icin sah lun hocam birsey sormak istiyorum konumuzla ilgili degil ama aklima takil ondan simdi bazi arkadaslar birden fazla forum imzasi kullaniyorlar ben iki tane kullaniyordum ve üzerinde yazi yaziyordu burmagecit köyü modlardan biri adini vermek istemiyrum bana msj attik kaldirmani söylüyordu ve kaldirdim yazyi sonra kendi mod arkadas diger banner olan usberi kaldirdi kendi ama digerlerinde fazladan banner var birsey demiyor neden bana kaldirma söylüyor nu anlamdim

Mesaj11.02.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ve İlginç Bir Başlık Olmuş Razz
Mesaj11.02.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

En büyük hayranlarından biriyim ben bu filmin kemal hocanın resmini biliyordumda oktayın 35 yaşında oldğuna çok şaşırdım Confused
Mesaj11.02.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Yaprak dökümünün Fikret'i Bennu Yıldırımlar'ın Arka sıradakilerin Kemal hocası ile evli oldugunu
Mesaj11.02.2009, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Arka sıradakilerde Oktay'ın abisi yani Cahit'in 22 Oktay'ın 35 yaşında oldugunu ve bekar olduğunu

Gerçekten tebrikler .. Razz
Mesaj11.02.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arka Sıradakiler ( İlginç bilgiler ) :=)

marasultraslan yazmış:

2 ) Arka sıradakilerde Oktay'ın abisi yani Cahit'in 22 Oktay'ın 35 yaşında oldugunu ve bekar olduğunu - ayrıca Cahit'in üniversite'de okudugunu

Süpermiş Güzel Paylasım Wink
Mesaj11.02.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekten bunlarin hicbirini bilmiyordum cok guzel paylasim,bu arada arka siradakiler dizisini sirayla izliyorum cok guzel bir dizi .bakalim ileriki haftada neler olacak
Mesaj11.02.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Yalan

Yalan Beyler Oktay 35 Yaşında Cahit 25 Yaşında Bu Doğru Ama Diğerleri Yalan İnanmayın Kemal Hoca Evli Değil Yadigar Hastanede Arkadası Uğramaya Gitsin Ozman
Mesaj11.02.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yalan

6eliyiz yazmış:
Yalan Beyler Oktay 35 Yaşında Cahit 25 Yaşında Bu Doğru Ama Diğerleri Yalan İnanmayın Kemal Hoca Evli Değil Yadigar Hastanede Arkadası Uğramaya Gitsin Ozman

Dha geçen gün bir tv de gösterdiler evli kemal hoca yaprak dökümündeki o oyuncuyla ayrıca yalaan diye mesaj yazmak yerine ilk önce araştırma yapınız !
Mesaj11.02.2009, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

oktay 35 yaşında? gerçekten ilginç Razz