Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: İnternet bir yıl bedava!

Smile Adsl’den kaçırılmayacak “Bir Dost” kampanyası.

Smile Adsl’in başlattığı “Bir Dost Kampanyası” ile arkadaşını smile adsl abonesi yapan tüm smile adsl ailesi üyeleri, 1 ay ücretsiz internet erişimine sahip oluyor. 12 arkadaşını abone yapan mevcut aboneler ise interneti 1 yıl ücretsiz kullanma hakkı kazanıyor*. Kampanya detayları www.smileadsl.com ve www.birdostkampanyasi.com ’da!

Sektöre girdiği ilk günden beri katma değer yaratan servisleriyle farkını ortaya koyan smile adsl’in 4 Aralık’ta başlattığı “Bir Dost” kampanyası, smile adsl ailesi üyelerine avantajlarla dolu internet dünyası sunmaya devam ediyor. Kampanya sayesinde arkadaşlarını smile adsl abonesi yapan kullanıcılar hem kendilerine hem de yeni kullanıcı dostlarına benzersiz fırsatlar sunuyor.

Tüm mevcut smile adsl abonelerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında yeni abone olacak kullanıcı, avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor. Arkadaşını smile adsl ailesine üye yapan tüm mevcut aboneler de 1 ay ücretsiz internet erişimine sahip oluyor. 12 arkadaşını abone yapan mevcut aboneler ise interneti 1 yıl ücretsiz kullanma hakkı kazanıyor.

smile adsl’in sağladığı bu benzersiz avantajlardan yararlanmak isteyenlerin, arkadaşının abonelik numarası ile birlikte 0212 444 33 75’i araması ya da www.birdostkampanyasi.com sitesindeki formu doldurması yeterli.

Kampanya detayları:
* Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.
* Mevcut abone, bir yıl içerisinde en fazla 12 kişiyi yeni abone yapabilir ve en fazla 12 kere indirim hakkı alabilir.
* 1 aylık ücretsiz smile adsl erişimi, yararlanılan kampanya kapsamında en fazla 29 YTL’ye kadar geçerlidir. Standart ücreti 29 YTL’den yüksek olan paketlerde ise 29 YTL indirim uygulanır.
*Yeni abone, abone olurken Kış Kampanyası veya Standart Paket’ten faydalanabilir, diğer kampanyalardan yararlanamaz.

------------------
lİNKLERİ REKLAM İÇİN DEĞİL FAYDALANMAK İSTEYENLER DİREK ULAŞSIN DİYE VERDİM.lÜTFEN KULLANICILAR MODERATÖRLÜK TASLAMASIN LİNK YASAK DİYE Razz
------------------
Mesaj12.02.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

TTNET'e Sinir Oldum Yaw

Yaw Durduk Yere Kota Artmadan Ücret Fazla Geliyo...

Gerçekten Bu Biri İnternet in Kampanyası Güzelmiş...

Teşekkürler Anlatımın İçin @sanal-reklam
Mesaj12.02.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kampanya güzelmiş ama ttnet kadar hızlı ve iyi değil onuda söyleyeyim tavsiye etmem

Mesaj12.02.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
TTNET'e Sinir Oldum Yaw

Yaw Durduk Yere Kota Artmadan Ücret Fazla Geliyo...

Gerçekten Bu Biri İnternet in Kampanyası Güzelmiş...

Teşekkürler Anlatımın İçin @sanal-reklam

aynı durumdayım!
Mesaj12.02.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ya En Sonunda Biri ye Geçiş yapacam
PayLasım için TeşekkürLer. @Sanal-Reklam Wink

Mesaj12.02.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
Evet ya En Sonunda Biri ye Geçiş yapacam
PayLasım için TeşekkürLer. @Sanal-Reklam Wink

Biriye geçeceğine sınırsıza geç Wink
Mesaj12.02.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum...Sınırsız kesiinlikle çok iyi olur...

Paylasım için teşekkürler Sanal-Reklam... Wink

Mesaj12.02.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

jettvel yazmış:
Katılıyorum...Sınırsız kesiinlikle çok iyi olur...

Paylasım için teşekkürler Sanal-Reklam... Wink

Wink
Mesaj12.02.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Teşekkürler

Mesaj12.02.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sansarnet yazmış:
Paylaşım İçin Teşekkürler

Bak arkadaşım yei gelmişken bildireyim diyorum.Sen forumda son günlerde hemen hemen her konuya teşekkür ediyorsun.Ancak sen bu konunun yasaklandığını bilmiyor olsan gerekki boyna her konuya teşekkür ediyorsun.Adam hatırlatma yapıyor yeşekkür ediyorsun adam paylaşım yapıyor teşekkür ediyorsun adam uyarıyor teşekkür ediyorsun.Et et ama herşeyinde yeri ve zamnı var.Bunuda unutma Idea kuru kuru teşekkür devri forumda BİTMİŞTİR.Bunu Cüneyt Hoca da açıkladı Wink illaki teşekkür edeceksen o konu hakkında yorumlarını yapıp öyle teşekkür edeceksin. Wink Sırf mesaj sayısını doldurmak ya da birilerinin sempatisini kazanmak için teşekkür ederek kendini küçük düşürüyorsun haberin olsun.Buradan da sana karşı duymmuş olduğum rahatsızlığı dile getiriyorum. Wink Umarım aynı hataları tekrarlamassın.
Mesaj12.02.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ttnet gıcık bişey ya

Önceki mesajları göster: