Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.02.2009, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu: YORUM AYARLARI BOZULMUŞ

arkadaşlar yorumlardaki sorun ne zaman düğzelicek.yarısı gözükmüyo.istediğimiz bölüme yorum kutusu açıyoduk şimdi hepsinde kendi kendine çıkmış.anasayfada bile.ne zaman düzelcek daha belli değilmi. Confused
Mesaj18.02.2009, 05:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilen yokmu arkadaşlar Question
Mesaj19.02.2009, 05:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar görevli kimse yokmu birisi bilgilendirsin lütfen.millet kaç gündür bölümlere yorum yazacak yazamıyor.yorumları aktif edince anasayfadada yorum bölümü çıkıyor sitenin düzeni bozuluyor bende kaldırmak zorunda kaldım. mod falan varsa ne zaman düzeleceğini söylesin.
Mesaj19.02.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

her sayfada yorum bölümü olması veya olmaması o kadar önemli mi,bence senin o tanıtım sitenin her sayfasında yorum olmalı,zira hemşerilerin veya siteye giren her ziyaretçi beğendiği veya beğenmediği sayfayı yorumlayacak,onun için bence her sayfada bir yorum bölümün olmalı..ziyaretçi defteri ise genel görüş bildirme yeri olur..iyi çalışmalar...
Mesaj19.02.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumun için sağol arkadaşım ama anasayfada yoruma gerek görmüyorum Very Happy şu sorun bir çözülsede Rolling Eyes
Mesaj19.02.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun yok Sayfaları değiştirden> seçenekleri göstere tıkla yorumlanabilir kutucuğuna tık at Wink