Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2009, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: sol menüyle ilgili yardım

aradığım şey çok basit olmalı ama bulamadım arkadaşlar
sorunum:

soldaki menü başlıkları varya ordaki bazı başlıkların aktif olmasını istemiyorum

mause la basılmasın bir yere yönlendirme yapmasın kısaca...

sitemin html editör ayarları kapalı, oranın haricinde bu değiğimi yapabilirmiyim?

Mesaj19.02.2009, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj19.02.2009, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdet bey saklı sayfa değil yapmak istediğim, sizin sitenizde solda, eğlence , oyunlar , video başlıklarınız varya o şekilde aktif olmayan başlık istiyorum, aynı sizin gibi ben de menü arasına kategori başlıkları eklemek için...

Mesaj19.02.2009, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni sayfa ekleye girip menü başlık adını yazdıktan sonra seçenekleri tıklayıp normal sayfa değilde link olmayan menü elemanını seçerseniz istediğiniz gibi olur
Mesaj19.02.2009, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel yazmış:
cevdet bey saklı sayfa değil yapmak istediğim, sizin sitenizde solda, eğlence , oyunlar , video başlıklarınız varya o şekilde aktif olmayan başlık istiyorum, aynı sizin gibi ben de menü arasına kategori başlıkları eklemek için...

Razz Pardon..
Ozaman Linki olmayan menü elemanı olmalı..
Sayfalarimi değiştir > Yeni sayfa ekle > Seçenekleri göster > Normal sayfanın yerine Linki olmayan menü elemanı yapınız ve kaytediniz..
Mesaj19.02.2009, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

aradığım bu , çok teşekkür ediyorum, mesajıma dönüp takip ettiğiniz için ayrıca teşekkürler. çok naziksiniz..

Mesaj20.02.2009, 00:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel yazmış:
aradığım bu , çok teşekkür ediyorum, mesajıma dönüp takip ettiğiniz için ayrıca teşekkürler. çok naziksiniz..

işinize yaradığına sevindim.. Wink
Önceki mesajları göster: