Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2009, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR BİR YARDIM EDERMİSİNİZ???

arkadaşlar benim sorunum siteme radyo ekledim onun kodunu tasarımın üstündeki yazı yerine ekledim radyo sitemde çalıyor ama ben menüdeki linklerimi tıkladığım zaman radyo durup yeniden başlıyor ben öyle olmasın siteme gelenler menüdeki linklere tıkladığı zaman radyo devamlı çalsın gidip gelmesin istiyorum onun için ne yapmalıyım lütfen yardım edermisiniz???
Mesaj20.02.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun bi yolunu yok gibi bişiy...

Tr.gg de bir linke tıkladığımızda tüm sayfa baştan aşağı tekrar açılıyor.Bu yüzden radyo da gidip geliyor. Normal hostlu sistemlerde bunu yapabilirsiniz. İndex sayfasını üst ve alt ıframe olarak ikiye bölersiniz.Alta sitenizi üste radyo kodunu eklersiniz. Sitede herahngi bir linke tıklandığında alt ıframe değişir üst ıframe bundan etkilenmez..Böylece radyo hep çalar...
Mesaj20.02.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamamda ben yeniyim nasıl olacak resimli veya yazıyla anlatsanız çok sevinirim lütfen rica ediyorum nasıl ikiye bölecem bu dediğin bedava sitemde oluyormu???
Mesaj20.02.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

osanmaz27 yazmış:
tamamda ben yeniyim nasıl olacak resimli veya yazıyla anlatsanız çok sevinirim lütfen rica ediyorum nasıl ikiye bölecem bu dediğin bedava sitemde oluyormu???

bedava sitemde buyuk ıhtımal olmaz sen hostlu bir site alacaksın bellı bır ücretle baska turlu olmaz dıye bılıyorum ama hiç denemedıgım ıcın de yanlıs bılgı vermek ıstemıyorum.
Mesaj20.02.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnceleyiniz ...
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=42191&highlight=sitendeki+m%FCzik
İyi GünLer ..!

Mesaj20.02.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKADAŞLAR BİR YARDIM EDERMİSİNİZ???

osanmaz27 yazmış:
arkadaşlar benim sorunum siteme radyo ekledim onun kodunu tasarımın üstündeki yazı yerine ekledim radyo sitemde çalıyor ama ben menüdeki linklerimi tıkladığım zaman radyo durup yeniden başlıyor ben öyle olmasın siteme gelenler menüdeki linklere tıkladığı zaman radyo devamlı çalsın gidip gelmesin istiyorum onun için ne yapmalıyım lütfen yardım edermisiniz???

yenı sayfa yapıp radyou eklersin sayfa adıda radyo olur isteyende dinler Idea