Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2009, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Webmaster,Html ve Javascript Alanında Yapılan Yeni Bir Site

Evet arkadaşlşar sanal-reklam.tr.gg altyapısıyla kurmuş olduğumuz ücretli host+domainle ftp kurumlu sitemiz www.sanal-reklam.net yayına girdi.Sade ve şık bir tasarım gelişmişlik düzeyi yüksek içerikler ve daha neler neler.Hepsi sizler için yapıldı.Sitemizden tüm tr.gg li kardeşlerimizin yararlanmasını istiyoruz.Bu siteye uğramadan webmastercıyım demeyin Wink

www.sanal-reklam.net
Mesaj20.02.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

git reklamını evinin önünde yap
Mesaj20.02.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sub-rider yazmış:

Razz Razz çok komiksin senin evinini önü varken benim evimin önünün ne anlamı var Razz adam ol da forumun konusunu oku da gel adam gibi konuş Evil or Very Mad burada tr.gg lilere yardım yapaılacak siteler verilir buraya onun için açtım senin gibi 2-3 kendini bilmöezler için açılmadı bu konu

Bu arada adamlığı öğrenmeden foruma mesaj yazma
Mesaj20.02.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sub-rider yazmış:

Lütfen biraz kibar olun...Siz reklamınızı yaparken size hiç kimse '' Git Reklamını Evinin Önünde Yap '' Dedimi...Lütfen başlığı okuyun...Webmaster , Html ve Javascript yazıyor...Yani anlayacağınız üzere faydalı bir site olmalıdır...Ancak anlamadıyssanız sizde bir problem vardır... Wink
Mesaj20.02.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
sub-rider yazmış:

Lütfen biraz kibar olun...Siz reklamınızı yaparken size hiç kimse '' Git Reklamını Evinin Önünde Yap '' Dedimi...Lütfen başlığı okuyun...Webmaster , Html ve Javascript yazıyor...Yani anlayacağınız üzere faydalı bir site olmalıdır...Ancak anlamadıyssanız sizde bir problem vardır... Wink

arkadaşım esas siz anlamıyorsunuz ki burası site reklam yerı degıl tamam arkadaş bıraz daha kıbar olabılırdı ama bedava sitem bi kural vermiş ve bu kurala ne olursa olsun herkez uymak zorunda.

sitenizin reklamını bedava-siteni tanıt kısmında yapınız.

Mesaj20.02.2009, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava siteni tanıt bölümünde sadece tr.gg siteleri tanıtılır. Konunun buraya açılması doğru ama site yanlış. Herkez paralı sitesinini burda açsa forumun altından çıkılmaz.
Mesaj20.02.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
mini-cafe yazmış:
sub-rider yazmış:

arkadaşım esas siz anlamıyorsunuz ki burası site reklam yerı degıl tamam arkadaş bıraz daha kıbar olabılırdı ama bedava sitem bi kural vermiş ve bu kurala ne olursa olsun herkez uymak zorunda.

sitenizin reklamını bedava-siteni tanıt kısmında yapınız.

senin cevabı @webuz verdi anlarsan ... Wink
Mesaj20.02.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

webuz yazmış:
Bedava siteni tanıt bölümünde sadece tr.gg siteleri tanıtılır. Konunun buraya açılması doğru ama site yanlış. Herkez paralı sitesinini burda açsa forumun altından çıkılmaz.

bak arkadaşın son defa söylüyorum REKLAM DEĞİL REKLAM DEĞİL REKLAM DEĞİL ! BEN AÇTIM VE DEDİM Kİ TR.GG Lİ SİTELERE YARARLI OLABİLİR DİYORUM VE DİYORUM Kİ BEN AÇTIM GÜVENEBİLİRSWİNİZ BENİ TANIDIKLARI İÇİN AMA NEDENSE BU BİR TÜRLÜ @MİNİ-CAFE DEN BAŞAK KİMSE ANLAMIYOR BEN BUNU ANLAMIYORUM BU TÜR MESAJ YAPNLAR İLE İNANIN ARTIK SİNİRLENEREK KONUŞACAĞIM BU TÜR MODCULUK OYNAMA MESAJLARI YAZMAYIN AYLARDIR BURADAYIM KURALLARI BİLİYORUM Wink
Mesaj20.02.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Toprağım Boşver Onları Süper Site Yararlı Eline Sağlık
Mesaj20.02.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

banner-takas yazmış:
Toprağım Boşver Onları Süper Site Yararlı Eline Sağlık

valla duymak istediğim mesajdı @banner-takas saol ya valla iyi geldi ha saol be toprağım Wink
Mesaj20.02.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün siteler kendine göre yararlıdır.o zaman herkez yazsın paralı sitesini..
Mesaj20.02.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: