Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Siten Her Dile Çevrilsin ANINDA... PCFRİEND Farkıyla...

Çeviri gadget’ını web sayfanıza ekleyerek sayfanızın otomatik çevirilerine anında erişim hizmeti sunun. Gadget’ı eklemek hızlı ve kolaydır. Nasıl yapılacağını öğrenin:

Tarayıcınızın araç çubuğundan tek tıklamayla çevirilere ulaşın.Aşağıdaki düğmelerden birini tarayıcınızın araç çubuğuna ekleyerek çevirilere tek bir tıklamayla erişin. Görüntülediğiniz web sayfasını çevirmek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken düğmeyi tıklamaktır. Sayfanın istediğiniz bir bölümünü, tıklamadan önce o bölümü seçerek çevirebilirsiniz.

Bir düğme eklemek için tarayıcı düğmesi bağlantısını sağ tıklayın ve "Sık Kullanılanlara Ekle" seçeneğini seçin.

Almanca
Arapça
Arnavutça
Bulgarca
Çekoslavakça
Çince (Basit)
Çince (Eski)
Danca

Endonezya Dili
Estonyaca
Filipince
Fince
Fransızca
Galiçyaca
Hırvatça
Hintçe
Hollandaca
İbranice
İngilizce
İspanyolca
İsveçce
İtalyanca
Japonca
Katalanca
Korece
Lehçe
Letonyaca
Litvanyaca
Macarca
Maltese
Norveçce
Portekizce
Romenca
Rusça
Sırpça
Slovakça
Slovence
Tay Dili
Türkçe
Ukraynaca
Vietnamca
Yunanca

Dilleri Yer Almaktadır...

http://translate.google.com/translate_tools?hl=tr

Adresinden Ulaşabilirsiniz ...

PCFRİEND - BİLGİ,PAYLAŞTIKÇA DEĞER KAZANIR.

Yorumlarınızı esirgemesseniz seviniriz..
Mesaj20.02.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumların neden esirgendiğini düşündün mü hiç Razz bu konu varya kaç kere açıldı Allah bilir araştırmadan konu açmassan sevinirim.
Mesaj20.02.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
yorumların neden esirgendiğini düşündün mü hiç Razz bu konu varya kaç kere açıldı Allah bilir araştırmadan konu açmassan sevinirim.

sadece "Serbest Bölge" de 8 tane falan gördüm acaba "Gençlere Özel" gibi bölümlerde ne kadar çok paylaşılmıştır?aynı haberi okuya okuya öldüm ayrıca @sanal-reklam çok güzel yazmışsınz
Mesaj20.02.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalce yazmış:
sanal-reklam yazmış:

sadece "Serbest Bölge" de 8 tane falan gördüm acaba "Gençlere Özel" gibi bölümlerde ne kadar çok paylaşılmıştır?aynı haberi okuya okuya öldüm ayrıca @sanal-reklam çok güzel yazmışsınz

Wink