Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: acilll yardım lütfen yetkililer

tufekcilerorman.tr.gg web sitesinde bi sorunla karşılaşıyorum sitemi açtığım zaman başka yerlere yönlendiride bulunuluyor ne yapmalıyım spam tarzı sayfalar lütfennn yardım edin
Mesaj21.02.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: zcxz

kodlardan dolayı olabilir
Mesaj21.02.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Ekledıgın Son Kodlardan kaynaklanıyordur
Onları Sil
Yada Sitende reklamlar Varsa Onları Sil

Mesaj21.02.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteniz bir yere yönlenmiyor sağ taraftaki tarih ve saatli resimde başka sitenin linki var oraya bastığını zaman o site açılıyor
ayrıca sitenizdeki filmleri kaldırın aksi taktirde siteniz silinir

iyi çalışmalar Wink

Mesaj21.02.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bi yerde okudum kodlardan dolayı olduğu için kodların hepsini kaldırdım düzeldi yanlız filmler neden yasak onu anlamıyorum çünkü bir çok benim yaptığım tarzda film eklenen siteler var ayrıca ben resmi bir siteden alarak yaptım bunları yetkililere soruyorum kodları yayınlanan bir çok film var sitenizde yayınlayın gibisinden yani bunları kullanmak neden yasak neden ayrıca herşey için teşekkürler bu filmlerin yasak olmaması nı istiyoruz link ler tamam ama izlemek serbest olmalı
Mesaj21.02.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahçe.tr.gg adlı arkadaşım yardımın için saol ama senin sitendede film lere ait videolar var
Mesaj21.02.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tufekcilerorman yazmış:
ben bi yerde okudum kodlardan dolayı olduğu için kodların hepsini kaldırdım düzeldi yanlız filmler neden yasak onu anlamıyorum çünkü bir çok benim yaptığım tarzda film eklenen siteler var ayrıca ben resmi bir siteden alarak yaptım bunları yetkililere soruyorum kodları yayınlanan bir çok film var sitenizde yayınlayın gibisinden yani bunları kullanmak neden yasak neden ayrıca herşey için teşekkürler bu filmlerin yasak olmaması nı istiyoruz link ler tamam ama izlemek serbest olmalı

o yayınlıyan siteler yeni yönetim geldiğinde zaten silinecektir...
Mesaj21.02.2009, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tufekcilerorman yazmış:
saraybahçe.tr.gg adlı arkadaşım yardımın için saol ama senin sitendede film lere ait videolar var

fragman ve video serbesttir ayrıca sitemde sadece video bulunmaktadır
gerekli açıklama bu linktedir
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25671

iyi çalışmalar Wink

Mesaj21.02.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

fragmanlar yasak değil
Mesaj21.02.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

fragmanlar ve vıdeolar serbestır ama ahlakı bozacak kotu alıskanlara ozendırecek vıdeolar koymak yasakdır ve sılınır sıtenız

filimleri gelınce onların telıf hakkı oldugundan dolayı emek hırsızlıgına gırıyor sız yayınlarsanız ondan
Mesaj21.02.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.02.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Merhaba siteni görüntülemediğini söylüyorsun .... Sitene koyduğu kodlardan etkilenmiş olabilir...Biraz eklediğin kodları silersen mennun olursun..
Mesaj22.02.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim o filmleri aldığım siteler tr.gg değil ama sorun burada filmleri kaldırmak birşey değil tabiki de yani
Önceki mesajları göster: